فهرست
پیش‌بینی‌ روز: مسلمان به تیم‌ملی برمی‌گردد
پیش‌بینی‌ روز: مسلمان به تیم‌ملی برمی‌گردد

پیش‌بینی‌ روز: مسلمان به تیم‌ملی برمی‌گردد

آی اسپورت- یک نمایش درخشان دیگر از محسن مسلمان در یک ساعت اول مسابقه با گسترش فولاد، باز هم ثابت کرد که این بازیکن به روزهای اوج فوتبالی‌اش نزدیک شده است. محسن در آخرین ثانیه‌های نیمه اول، پاس گل تیمش را داد و در شروع نیمه دوم نیز، چند بار با پاس‌هایی دقیقی، مهاجمان تیم را صاحب توپ کرد. نبرد با گسترش، حالا در ادامه بازی‌هایی قرار می گیرد که تصویر تازه‌ای از محسن به فوتبال ایران نشان داده‌اند. تصویر بازیکنی که با دور شدن از حواشی، دوباره روی فوتبال تمرکز کرده است. 
در تابستان، محسن مسلمان در فهرست برانکو نبود اما با اصرار مدیران باشگاه جذب شد. او که در فولاد روزهای کابوس واری را سپری کرده بود، با چشم‌هایی پف کرده با تیم تمرین کرد و تا چندین هفته شانس زیادی برای بازی به دست نیاورد. درگذشت تلخ کاپیتان پرسپولیس اما محسن را به ترکیب برگرداند و شاید این انگیزه را برای او ایجاد کرد تا فوتبال‌اش را دچار تحول کند. او کمی قبل از دربی تهران بازیکن فیکس پرسپولیس شد و بعد از درخشش در بازی با استقلال، دیگر اعتماد برانکو را از دست نداد. محسن در دیدار خانگی تیمش با استقلال اهواز پاس منجر به گل را به درون محوطه جریمه فرستاد و حالا در یک جدال خانگی دیگر، از یک توپ مرده یک پاس گل تماشایی برای بن‌سون ساخت.
نمایش‌های ایده‌آل این روزهای مسلمان، احتمالا راه را برای بازگشت او به تیم ملی هموار خواهند کرد. محسن که در مرحله مقدماتی جام جهانی ملی پوش بود، نه در این جام و نه در جام ملت ها در عضویت تیم ملی قرار نداشت و به نظر می رسد حالا زمان آن رسیده باشد که او دوباره در قاب های مشترک با کی‌روش دیده شود. زمانی برای آنکه تیم ملی، هافبک فانتزی و خلاق‌اش را پس بگیرد محسنی که حالا دوباره مسلمان شده است. 
کدخبر:9405

                                                         
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-14 19:15:30
نظر دهید

۳ نظر
ابراهیم محمدی
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۷
محسن مسلمان داره روزبروزبهترمیشه وغنیمتی مهم برامیانه میدان پرسپولیس تبدیل میشه وبایددرخشش امروزشومدیون صبروپشتکارش وبازیخونی پرفسوری مثل برانکودانست که کم کم به مرزامادگی رسوندش وبه ترکیب ثابت پرسپولیس اضافه اش کرد
derrick rose
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
از وقتی محسن اینیستا اومده تو ترکیب ما یا بردیم یا مساوی////// محسن ریتم تیمو تنظیم کرده ماشاالله
-
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۲۰
هیچی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر