فهرست
گل‌محمدی: تماشاگر بیاید فحش هم شده بدهد!
گل‌محمدی: تماشاگر بیاید فحش هم شده بدهد!

گل‌محمدی: تماشاگر بیاید فحش هم شده بدهد!

آی‌اسپورت- صحبت‌های سرمربی ذوب‌آهن را پس از رسیدن به رتبه سوم جدول می‌خوانید.


می دانستم جلوی سیاه جامگان کار سختی داریم
بازی خوبی بود موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها خلق شد سهم ما یک گل بود که توانستیم به پیروزی برسیم. از موقعیت خود به خوبی استفاده کردیم کاری که حریف نتوانست انجام بدهد. سیاه‌جامگان در نیمه دوم خوب بازی کرد چندین موقعیت خوب داشتند که خوشخبتانه به گل تبدیل نشد بازیکنان زحمت زیادی کشیدند پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی باشد به بازیکنانم خسته نباشید می گویم.

اگر تماشاگر بیاید و فحش بخورم، ایرادی ندارد
داوری در مجموع خوب بود تیمی که برنده است زیاد نمی تواند در مورد داوری صحبت کند اما در صحنه‌ای که کمک مربی ما اخراج شد کمک داور کمی زود تصمیم گرفت کادرفنی ما این گونه نیست که بخواهد  نسبت به شعارها واکنش نشان دهد.در این بازی به خود من هم بی احترامی‌هایی کردند در هر صورت تماشاگر هستند اینکه به ورزشگاه می آیند و مسیر سخت را پشت سر گذاشتند کار سختی است و از آنها تشکر می‌کنیم. اگر بیایند و فحش بخوریم ایرادی ندارد آنها به ورزشگاه بیایند اگر 20 هزار تماشاگر بیاید و فحش بخوریم هم ایرادی ندارد.

برنامه ویژه ای برای نیم فصل داریم
برای نیم فصل برنامه ویژه داریم. کاری را آغاز کردیم و برای رسیدن به هدف‌مان برنامه‌ریزی خوبی انجام دادیم آذری زحمات زیادی کشیده تا امکانات را داشته باشیم. تلاش می‌کنیم با برنامه ریزی خوب بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. نسبت به آینده این تیم امیدوار هستیم. ما در 3 جبهه می‌جنگیم و می‌خواهیم 2-3 بازیکن جذب کنیم. مصدومان ما هم قنبری و نژآد مهدی هستند که مهرداد قنبری از فروردین آماده می‌شود و نژادمهدی 2-3 هفته دیگر آماده می‌شود.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-14 19:45:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر