فهرست
کاظمی: گل ذوب آفساید بود / صبای قم هم باید جریمه شود
کاظمی: گل ذوب آفساید بود / صبای قم هم باید جریمه شود

کاظمی: گل ذوب آفساید بود / صبای قم هم باید جریمه شود

آی‌اسپورت- صحبت‌های فرهاد کاظمی را پس از شکست مقابل ذوب‌آهن می‌خوانید.


مقابل تیم بزرگ ذوب عملکرد خوبی داشتیمما هیچ چیزی برای بردن کم نداشتیم. به ذوب‌آهن تبریک می‌گویم که توانست به پیروزی برسد اما بازیکنان ما واقعا فعل خواستن را صرف کردند و توانستند بازی خوبی را مقابل تیم بزرگ ذوب‌آهن به نمایش بگذارند. تیمی که می‌تواند مقابل تیم بزرگ ذوب‌آهن 5-6 موقعیت خلق کند، مطمئنا تیم خوبی است. ما با 60 درصد تیم‌مان بازی خوبی را مقابل تیم بزرگ ذوب‌آهن انجام دهیم. باز هم از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تمام تلاش خود را در زمین مسابقه انجام دادند. امیدوارم در آینده بتوانیم توپ‌هایمان را به گل تبدیل کنیم.
باید برای نیم فصل 5 بازیکن جذب کنیمبه نظرم گلی که ذوب‌آهن به ثمر رساند، آفساید بود و همچنین در دقیقه 94 مدافع ذوب‌آهن دو دستی بازیکن ما را در محوطه جریمه شارژ کرد. ما با نفرات کمی که داریم خوب بازی می‌کنیم. بازی یکطرفه‌ای مقابل ذوب‌آهن برگزار شد. در روی نیمکت بازیکن نداشتیم اما در هر حال بازیکنانم سنگ تمام گذاشتند. در نیم‌فصل به دنبال این هستیم که بازیکن جذب کنیم هر چند که کار بسیار سختی است. باید 4-5 بازیکن جذب کنیم.
رای کمیته انظباطی می بایست 100 درصد به سود ما شود12 بازیکن سیاه‌جامگان در حد این تیم نیستند و من فردا لیست مازاد را به باشگاه خواهم داد. در مورد رای کمیته انضباطی در خصوص پرونده فرید کریمی ‌بهزادی هم باید بگویم که این رای صد در صد باید به نفع سیاه‌جامگان باشد چرا که وقتی بازیکنی تخلف کرده، تیم هم مرتکب تخلف شده استکدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-14 19:52:43
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۴۶
انضباطی درست است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر