فهرست
ویسی: گلر خوب، مهم‌تر از پدر و مادر خوب است!
ویسی: گلر خوب، مهم‌تر از پدر و مادر خوب است!

ویسی: گلر خوب، مهم‌تر از پدر و مادر خوب است!

آی‌اسپورت- صحبت‌های عبدالله ویسی را پس از صدرنشینی در لیگ می‌خوانید.


* شرایط بازی تمرکز ما را برای برد افزایش می داد، یک بازی بسیار خوب و زیبا و شجاعانه و نترس از هر طرف هر دو تیم شاهد بودیم که هر یک از دو تیم می توانست برنده آن باشد؛ پدیده تیمی بسیار شایسته و خوب در لیگ ماست و بسیار زیبا و با برنامه بازی می کند. ما بازی های این تیم را تا امروز تنها از تلویزیون دیده بودیم اما قطعا آینده درخشانی در انتظار این تیم است.* به بچه های خودمان که با فداکاری در این باران بازی کردند تبریک میگویم. ما بعد از گل او لحظاتی گیج و منگ بودیم اما خوشبختانه آنها نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند. اما به نظر من تیم ما با هزینه ای که این فصل کرده همین حالا قهرمان لیگ است. خدا کند که بچه ها مغرور نشوند. با یک باخت تیم ما منحل نمی شود و با یک برد مغرور نخواهیم شد. ما تلاش مان این است که در صدر بمانیم. اما همین که با این بضاعت 10 بازی دروازه را بسته نگه داشتیم و فقط یک بازی را باختیم برای ما مثل قهرمانی است.
* بازیکنان ما نمی خواهند تیتر روزنامه ها باشند. تیمی داریم که همه باهم رفیق و یکدل هستند. قصد شان این است که خودشان را نشان دهند. در موفقیت های یک تیم خیلی مسائل به چشم نمی آید اما بسیار مهم است. 
* روح الله امروز، روح الله همیشگی بود و تمام توان و انگیزه خود را نشان داد. او همان بازیکنی بود که در پنج هفته اول لیگ بود. ما از او راضی هستیم. امیدواریم این روند را ادامه دهد. ما هیچ بازیکنی را در نیم فصل به تیم های دیگر نخواهیم داد و این تیم را حفظ می کنیم. امیدوارم بچه ها همچنین هیات مدیره، من و رسانه ها احساس مسئولیت کنیم. این مساله را باید با پوست و گوشت و استخوان حفظ کنیم. مساله ای است که سبب موفقیت می شود. 
* من دیروز هم گفتم که دروازه بان خوب از پدر و مادر خوب هم بهتر است و خدا را شکر که ما امروز یک پدر و مادر خوب داریم.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-14 19:55:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر