فهرست
میکسدزون پرسپولیس: جای طارمی خالی بود / شبکه اجتماعی نخواستیم
میکسدزون پرسپولیس: جای طارمی خالی بود / شبکه اجتماعی نخواستیم

میکسدزون پرسپولیس: جای طارمی خالی بود / شبکه اجتماعی نخواستیم

آی‌اسپورت- صحبت بازیکنان پرسپولیس را پس از پیروزی مقابل گسترش‌فولاد می‌خوانید.
 شروع خوبی داشتیم و مثل همیشه در موقعیت‌سازی قوی عمل کردیم و توانستیم به گل برسیم. گسترش‌فولاد هم تیم بسیار خوبی بود و توانست مقابل سپاهان به پیروزی برسد. شما در نظر بگیرید چند مهره هجومی ما هم امروز حضور نداشتند. هنگام استارت زدن عضله پشت پایم دچار کشیدگی شد. حالا  ام آر آی گرفتم تا ببینم چه پیش می‌آید. با توجه به سردی هوا و اینکه بازی وسط هفته بود هواداران کمی آمدند. واقعا هوا سرد بود و در نیمه دوم به دلیل سرما مصدوم شدند.

این گل را به هواداران پرسپولیس که در طول این فصل تیم را حمایت کرده‌اند تقدیم می‌کنم و ما توقع داریم در بازی های آینده آن‌ها بیشتر به ورزشگاه بیایند تا تیم خود را حمایت کنند تا به بالای جدول برویم. این تیم روز به روز بهتر می‌شود و قول هم می‌دهم آنها پس از حمایت‌هایشان باعث شوند تا ما به بالای جدول برویم. برای ما آلودگی هوا عادی شده است و بنده نمی‌توانم این موضوع را تشخیص دهم ناظر بازی باید این موضوع را تشخیص دهد که قطعا او تشخیص داده که تصمیم به برگزاری بازی گرفته است. خدا را شکر در این هوای دلگیر ۳ امتیاز را کسب کردیم. من خیلی وقت است از دنیای مجازی خداحافظی کردم و تمرکزم را روی فوتبال گذاشتم به هر حال هواداران خوب پرسپولیس می‌آمدند و پیام‌های خوب و بد هم می‌گذاشتند. در این شبکه‌های اجتماعی تمرکز را از ما می‌گیرد به همین دلیل چنین تصمیمی گرفتم.

ما می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم. با توجه به اینکه تیم گسترش عقب بود ما باید حمله می‌کردیم  و به همین دلیل توانستیم بازی را کنترل کنیم و در پایان نیز ۳ امتیاز را کسب کردیم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم و توانستیم یک گل نیز به ثمر برسانیم. من برخوردی با بازیکنی نداشتم که بخواهد داور پنالتی هم بگیرد. ما با این شرایط آلودگی هوا در تهران تمرین می‌کنیم و به این هوا عادت کرده ایم. این نظر کارشناسان است که باید در مورد این موضوع اظهارنظر کند. این گل حاصل تلاش همه بچه‌ها بود. من توانستم پاس گل بدهم و بازیکن تیم ما نیز زحمات بچه‌ها را به ثمر رساند.


بازی خوب و سنگینی بود. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم آنها بهتر از ما بودند. به هر حال کسب سه امتیاز مهم بود که توانستیم آن را به دست بیاوریم. به این سه امتیاز نیاز داشتیم و خوشحالم که توانستیم دست پر میدان را ترک کنیم. بدون شک اگر مهدی طارمی را هم در اختیار داشتیم بازی برایمان راحت‌تر می‌شد. باز هم تاکید می کنم همین که توانستیم سه امتیاز این مسابقه را به نام خود ثبت کنیم برایمان ارزشمند است و امیدوارم بتوانیم به این روند خوب خود ادامه دهیم.


ما یکی دو بازیکن خود را در اختیار نداشتیم و به هر حال مهم برای ما سه امتیاز بود.در همه بازی‌ها نمی‌توان ۱۰-۱۵ موقعیت خطرناک خلق کرد. در یک بازی گسترش‌فولاد عملکرد بسیار خوبی دارد. گسترش با اینکه بازی در ورزشگاه خانگی ما برگزار می‌شد اما بازی بسیار خوبی به نمایش می‌گذاشت و حتی می‌توانست بازنده نباشد و به هر حال برای ما کسب سه امتیاز مهم بود و همه بازیکنان از این موضوع خوشحال هستند.ما باید تلاش کنیم که امتیازهای لازم را کسب کنیم تا در آینده حسرت امتیازهای از دست رفته را نحخوریم. زیاد مسئله مهمی نبوده و به علت سرما شالی همراه خود داشتم که پس از تذکر داور من هم اطاعت کردم و آن را از روی گردنم برداشتم.ما حالا حالاها به هواداران بدهکار هستیم و باید تمام تلاشمان را بکنیم تا آنها را شاد کنیم.

 خیلی خوشحالم که موفق شدم باز هم برای پرسپولیس گلزنی کنم، خوشحالی من زمانی بیشتر شد که ما بازی را بردیم و به آنچه می‌خواستیم، رسیدیم.  ما همه یک تیم هستیم و مهم نیست چه بازیکنی گل بزند. برای من قبل از هر چیز موفقیت تیم مهم است. من نیز سعی می‌کنم وقتی در میدان حضور دارم وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهم. خوشحالم از اینکه امروز توانستم نقش کوچکی در پیروزی تیمم داشته باشم. از قبل پیراهنی را آماده کرده بودم تا بعد از زدن گل تصویر دوست خوبم «آرنورد پرالتا» را مقابل دوربین نشان دهم. او بهترین دوست من در تیم ملی بود و با هم مثل یک برادر بودم. شاید این تنها کاری بود که می‌توانستم بعد از مرگ بهترین دوستم برای او و خانواده‌اش انجام دهم. گلزنی به هر شکلی جذابیت خاص خودش را دارد اما برای من گل زدن با ضربه سر جذاب‌تر است؛ ضمن اینکه من در سرزنی مهارت بیشتری دارم اما بازی با پایم هم بد نیست. شاید گل‌هایی که من برای پرسپولیس به ثمر رسانده باشم خیلی حساس بوده اما این گل‌ها نتایج زحمات همه بازیکنان تیم بود نه فقط من. من فقط زحمات بازیکنان را کامل کردم و از این بابت خوشحالم و امیدوارم در آینده تیم بتواند با کسب نتایج بهتر به بالای جدول برسد. وقتی سکوهای ورزشگاه را خالی از تماشاگر دیدم سورپرایز نشدم به خاطر اینکه هوای تهران خیلی سرد و خیلی آلوده است و طبیعی است در این شرایط مردم ترجیح بدهند در منزل بازی را تماشا کنند. باید از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آزادی آمدند واقعا تشکر کنیم چون آنها در شرایط بسیار سختی این کار را انجام دادند.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-14 20:57:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر