فهرست
یادداشت روز : چرا هواداران رئال می توانند از پیروزی تیم شان در ال کلاسیکو مطمئن باشند
یادداشت روز : چرا هواداران رئال می توانند از پیروزی تیم شان در ال کلاسیکو مطمئن باشند

یادداشت روز : چرا هواداران رئال می توانند از پیروزی تیم شان در ال کلاسیکو مطمئن باشند

آی اسپورت- گرت بیل ، بنزما و کریستیانو رونالدو ! این سه نفر 76 گل از مجموع 119 گل رئال در این فصل را به ثمر رسانده اند. دیوانه کننده است .تقریبا دو سوم گلهای رئال مادرید. فردا چشم همه ما رئالی ها به ساق پای این خط حمله اتشین معروف به بی بی سی دوخته شده است تا بارسا را له کنند

foton


آنچلوتی خیلی قصد پیچیده کردن سیستم رئال مادرید را ندارد و برای بازی فردا همان 11 بازیکن قابل پیش بینی را که در پستهای خود بهترین نمایش را داشته اند ، قرار خواهد داد.سیستم بازی رئال همان 4-3-3 خواهد بود. بعد از تردیدهای ابتدای فصل ، انچلوتی در مورد این سیستم به قطعیت رسیده است. حضور مثلث بی بی سی در پیشانی حمله ، تقریبا حتمی است. این مثلث با درخشش خسه و بخصوص در زمان محرومیت رونالدو (3 بازی ) دستخوش تغییراتی شد ، اما هم اکنون با مصدومیت خسه جوان و در صورت رخ ندادن اتفاق ناگوار برای رونالدو ، بیل و بنزما تا انتهای فصل انها را در نوک خط حمله رئال خواهیم دید.انچلوتی هم مثل تمام هواداران رئال ، در مورد این سه نفر هیچ تردیدی ندارد. آنچلوتی با تغییر پست دی ماریا (برای حفظ او در ترکیب ثابت) بیل را بجای او در کناره راست فاز تهاجمی رئال قرار داد که بخوبی نیز این تغییرات جواب دادند. بنزما پس از شروع ناامید کننده در ابتدای فصل بتدریج سیر صعودی را طی کرده و هم اکنون نمی توان کسی را جایگیزین او کرد بخصوص اینکه عملکرد او در ال کلاسیکوها حتی در شکست 2-1 بازی رفت در نیوکمپ ، مطلوب بوده است.

قدرت بازیکنان تهاجمی رئال مادرید ، که وقتی راه می افتند سیری ناپذیر جلوه می کنند ، مهمترین تکیه گاه رئال و هوادارانش و همچنین سرمربی ایتالیایی برای ال کلاسیکو هستند.رونالدو با 41 گل در تمام بازیها ، بیشتر از بنزما و بیل (35 گل در مجموع) گل به ثمر رسانده است .وقتی در پشت این مثلث ، لوکا مودریچ و ژابی الونسو قرار داشته باشند هیچ تیمی از جمله بارسلونا نمی تواند جلوی انها ایستادگی کند.بدون شک در بازی روز یکشنبه مثلث "بی بی سی" و در راس آن ، رونالدو بزرگترین کابوس والدز خواهد بود.

خوشبختانه بنزما به این بازی می رسد . بعد از مصدومیت جزیی در بازی با مالاگا بهبود یافته و اماده بازی است.کریم تا بدینجا 21 گل به ثمر رسانده که 14 تای ان در سال 2014 بوده. او در بهترین فرم خود قرار دارد .به اینها بیل را با 14 گل  و پاس های گل فراوانش اضافه کنید.بعد از خود بپرسید که دوست دارید جای والدز درون دروازه بارسا قرار داشته باشید ؟رونالدو در هر 79 دقیقه یک گل زده است در مجموع با دو بار گلزنی برابر شالکه 242 گل در  236 بازی برای مادرید به ثمر رسانده است.ضمن اینکه تا بدینجا سومین پاسور رئال مادرید هم بوده است (13 پاس گل) بنزما هر 138 دقیقه یک گل زده  و 8 پاس گل داده است .خروج هیگواین به روشنی در رشد کریم تاثیر داشته است.شاهزاده ولزی هم هر 159 دقیقه یک گل زده و البته 12 پاس گل هم داده است.با 11 بازیکن شجاع دل و با داشتن این مثلث سیری ناپذیر به شکست بارسا می توانیم اطمینان داشته باشیم. پیش بسوی پیروزی دربرنابئو ، زنده باد مادرید!

توماس رونسرو 

 ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-23 14:09:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر