فهرست
ماینتس 0-2 بایرن؛ هجدهمین پیروزی متوالی مردان گواردیولا
ماینتس 0-2 بایرن؛ هجدهمین پیروزی متوالی مردان گواردیولا

ماینتس 0-2 بایرن؛ هجدهمین پیروزی متوالی مردان گواردیولا

آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته ی 26ام بوندس لیگا میهمان ماینتس بود و در استادیوم کوفیس به مصاف شاگردان توماس توخل رفت.

گواریدلوا در این دیدار با چند تغییر نسبت به بازی های گذشته تیم را وارد زمین کرد. استفاده از سیستم چرخشی در خط دفاع موجب شد تا اینبار از ترکیب بوآتنگ و مارتینس استفاده شود و با حضور شواین اشتایگر جلوی این دو فیلیپ لام به پست قبلی خود یعنی مدافع راست نقل مکان کرد.

یکی دیگر از تغییرات در ترکیب اولیه گواردیولا استفاده از توماس مولر در خط هافبک بود که به نظر در نیمه نخست نتوانست انتظارات را برآورده کند و به نوعی در خط جلوی بایرن بی برنامه ظاهر شد.

بایرن در نیمه نخست توپ را در اختیار داشت مالکیت آن ها به 69 درصد هم رسید اما این چیزی از بازی خوب میزبان کم نمی کند ماینتس در نیمه نخست به خوبی مونیخی ها را پرس کرده بود و اکثرا در میانه ی زمین توپ ها را خراب می کرد.

بایرن چند موقعیت گلزنی نیز بدست آورد اما بی دقتی و عدم از خود گذشتگی روبن، ماندزوکیچ موجب شد تا براحتی فرصت ها از دست برود و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم نیز شاگردان توخل مونیخی ها را سورپرایز کردند در دقایق ابتدایی بازی در نیمه دوم بود که ضربه ی سنگین مهاجم ماینتس تیرک افقی دروازه ی نویر را به لرزه در آورد.

مقاومت ماینتس قابل ستایش بود و یکی از تیم هایی شد که در این فصل توانست مونیخی ها را تا دقیقه 80 متوقف کند تا اینکه ضربه ی سر شواین اشتایگر بایرن را به گل نخست رساند تا خیال بایرنی ها برای ادامه روند بردهای متوالی شان راحت باشد.

در ادامه نیز ماریو گوتسه با پاس زیبای ریبری گل دوم بایرن را به ثمر رساند تا بایرن در هجدهمین پیروزی متوالی خود ماینتس را از پیشرو بردارد اما برتری دورتموند و شالکه جشن قهرمانی آن ها را به هفته ی بعد موکول کرد.
     
آی اسپورت
2014-03-23 04:18:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر