فهرست

خبر بد برای پرسپولیس: منتفی شدن سفر به امریکا

آی اسپورت - پرسپولیسی ها قصد داشتند در فرودین سال 95 راهی آمریکا شوند.این خبر رسانه ای نشد تا آنها در سکوت، اقدامات خود را در این زمینه انجام دهند. سفر به آمریکا آن هم در شرایط کنونی، حساسیت زیادی داشت. پرسپولیسی ها امیدوار بودند تا بتوانند مجوزهای لازم را برای چنین سفری بگیرند.
این پیشنهاد این سفر از سوی یک شرکت خارجی به قرمزها داده شد. در مذاکرات اولیه به پرسپولیسی ها گفتند که آنها برای برگزاری اردو در آمریکا یک ریال هم هزینه نمی کنند و در این کشور میهمان یکی از باشگاههای آمریکایی خواهند بود. پرسپولیسی ها از این پیشنهاد کاملا استقبال کردند. از آنجا که تیم رقیب شان یعنی استقلال قصد دارد در فروردین سال بعد راهی سوئد شود، پرسپولیسی ها هم بدشان نمی آمد تا یک اردوی مجانی داشته باشند. پس از مذاکرات با شرکت خارجی، پرسپولیسی ها به سراغ شورای برون مرزی رفتند تا بتوانند اجازه این سفر را بگیرند اما تلاش هایشان به نتیجه نرسید.
مسئولان این شورا به پرسپولیسی ها اعلام کردند که به دلیل وضعیت فعلی، امکان چنین سفری وجود ندارد و آنها نمی توانند به آمریکا سفر کنند. بدین ترتیب سفر پرسپولیسی ها به ینگه دنیا لغو شد.

منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2015-12-15 10:18:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر