فهرست
سوژه روز؛ وقتی مهندس دوباره تابلو شد!
سوژه روز؛ وقتی مهندس دوباره تابلو شد!

سوژه روز؛ وقتی مهندس دوباره تابلو شد!

آی اسپورت - اولین بار وقتی نام مسلمان و قلیان به هم چسبیدند که اردوی تیم ملی امید در جزیره کیش برپا بود و فاکتور قلیان کشیدن مسلمان و پیام صادقیان لو رفت. بعد‌ها خبرنگارانی مسلمان، صادقیان و ضلع سوم مثلث رفاقت سه جوان فوتبالی یعنی امین حاج‌محمدی را در محله‌های خوش‌آب و هوای تهران و پاتوق‌های سعادت‌آباد که محل تردد علاقه‌مندان قلیان است، به دفعات دیدند و از علایق آن‌ها نوشتند. البته مسلمان چند بار دیگر هم در حال کشیدن قلیان لو رفت، چه در رستوران معروف بیلیونر که مدتی پاتوق او شده بود و چه در فرحزاد و...

حالا یک عکس جدید از محسن مسلمان لو رفته که او را در رستوران کاخ چهلستون در مرکز تجاری آوا در خیابان اقدسیه در حال کشیدن قلیان نشان می‌دهد. مسلمان این روز‌ها دور از پرسپولیس، پیراهن ذوب‌آهن را می‌پوشد و البته فعلاً دوران درمان آسیب‌دیدگی‌اش را سپری می‌کند. اگرچه قطعاً قلیان جزو برنامه‌های درمانی محسن نیست، اما لابد مسلمان این حق را برای خودش قائل است حالا که به دلیل مصدومیت چند هفته‌ای از میادین فوتبال دور شده، بخشی از اوقات فراغت خود را با قلیان پر کند. صدالبته محسن قطعاً تنها فوتبالیستی نیست که قلیان می‌کشد. قلیان در جمع فوتبالی‌ها طرفداران پر و پا قرصی دارد و در هر تیم حداقل به تعداد انگشتان یک دست بازیکن قلیانی می‌توان پیدا کرد، اما بی‌شک هیچ‌کدام‌شان به اندازه محسن مسلمان در این زمینه بی‌پروا نیستند.

خبر ورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-09-13 18:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
هواداران تین ایجری و ساده لوح پرسپولیس سوار بر موج تخریب برانکو به هم صدایی با کیروشی پورها پرداختن و پرسپولیس را وارد چالش بزرگی کردند و حال باید از آنان پرسید :
محسن محسن محسن که می گفتین همین بود ؟!
همین همیشه مصدوم که در ذوب آهن با سرعت نور سقوط را طی می کند، همین شب زنده دار اینستاگرام و نقشه و طراحی کودتای خزنده علیه برانکو با همکاری وحید اسماعیلی و هدایتی؟!
ارزش داشت برای این بازیکن روبروی مربی تیم بایستین؟!
به خودتان بیایین و دست از حماقت بردارین
RED
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
گاهی اوقات از دست سختگیری برانکو می رنجیم ولی گویا در مورد مسلمان حق با برانکو بود . همین عکس اگر مسلمان بازیکن پرسپولیس بود تیم رو وارد حاشیه می کرد این این بدبختی بی بازیکنی همینو کم داشتیم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر