فهرست
هانوفر 0-3 دورتموند؛ کلوپ جشن قهرمانی بایرن را خراب کرد
هانوفر 0-3 دورتموند؛ کلوپ جشن قهرمانی بایرن را خراب کرد

هانوفر 0-3 دورتموند؛ کلوپ جشن قهرمانی بایرن را خراب کرد

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند در هفته ی 26ام میهمان هانوفر رده یازدهمی بود آن ها در این دیدار از حضور یورگن کلوپ در کناره ی زمین بدلیل محرومیت بی بهره بودند.

دورتموندی ها به هر سه امتیاز این بازی نیاز داشتند آن ها پس از سپری کردن یک هفته سخت و پذیرفتن دو شکست در سیگنال ایدوناپارک راهی هانوفر شدند تا با برتری در این دیدار قهرمانی بایرن را یک هفته به تاخیر بیاندازند.

علی رغم تاخییر در قهرمانی بایرن، شاگردان کلوپ تنها یک امتیاز نسبت به شالکه برتری دارند و در مکان دوم قرار گرفته اند با از دست دادن امتیاز در این دیدار و با توجه به بازی سبک شالکه با برانشوایگ احتمال از دست دادن جایگاه دومی نیز برای دورتموند وجود داشت.

با این حال بازی در نیمه نخست پایاپای دنبال می شد و هر دو تیم شانس هایی برای گلزنی داشتند تا اینکه متس هوملس در دقیقه 43 موفق شد گل اول و برتری بخش دورتموند را در نیمه نخست به ثمر برساند تا بوروسیایی ها با پیروزی به رختکن بروند.

دورتموند در نیمه دوم هم نمایش خوبی داشت و موفق شد با دو گل دیگر پیروزی 3 بر 0 را مقابل هانوفر جشن بگیرد و با توجه به برتری شالکه توانست مکان دومی را تا هفته ی آینده برای خود حفظ کنند. گلهای لواندوفکسی و رویس در نیمه دوم اختلاف بوروسیا با بایرن را 23 امتیاز حفظ کرد.

مارکو رویس نیز توانست با گلزنی در این دیدار بازگشت خود به میادین را جشن بگیرد.
     
آی اسپورت
2014-03-23 03:03:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر