فهرست
منچسترسیتی 5-0 فولام: شکست تحقیرآمیز فولام در غیاب دژاگه
منچسترسیتی 5-0 فولام: شکست تحقیرآمیز فولام در غیاب دژاگه

منچسترسیتی 5-0 فولام: شکست تحقیرآمیز فولام در غیاب دژاگه

آی اسپورت- با هت تریک یحیی توره، منچسترسیتی توانست بار دیگر به قهرمانی نزدیک و نزدیک تر شده و فولام، خطر سقوط را بیش از پیش حس کند.

دو پنالتی که آموربیتا در ورزشگاه اتحاد روی به سیتی هدیه کرد، توسط یحیی توره به گل تبدیل شد.

یک تکل خشن روی دیوید سیلوا، باعث اخراج اموربیتا شد.

توره بازی خوب خودش را با یک گل زیبا از 30 متری تکمیل کرد تا بیستمین گل فصلش را برای منچسترسیتی به ثمر برساند.

استوکدیل، با پشت سر گذاشتن جیمز میلنر، یک ضربه زیبا به سمت دروازه روانه کرد که با بدشانسی وارد دروازه ی سیتی نشد.

دروازه ی سیتی بار دیگر توسط وودرو، تهدید شد ولی این شوت توسط لسکات، دفع شده و ریچاردسون نیز نتوانست ضربه ی برگشت را به گل تبدیل کند.

3 دقیقه بعد، یحیی توره توانست اولین گل بازی را از روی نقطه ی پنالتی به ثمر برساند و نتیجه را به 1-0 به نفع تیمش تبدیل کند.

ساشا ریتر، که انتظار نمی‌رفت امروز در ترکیب فولام قرار بگرید، توانست روی سر کولارف هد خطرناکی بزند ولی این ضربه از روی دروازه به بیرون رفت.

اگر دلیل پنالتی اول را بتوان بدشانسی آموربیتا در خطاکردنش دانست، این بازیکن هیچ توجیهی برای پنالتی دوم نخواهد داشت. وی با یک خطای بی مورد، 8 دقیقه پس از شروع نیمه ی دوم باعث شد که یحیی توره دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.

 

بار دیگر، با حرکت خوب سیلوا و به هم ریختن دفاع توسط او، آموربیا مجبور شد روی او خطا کند و داور کارت زرد دوم این بازیکن را به او نشان داد و از زمین اخراجش کرد.

توره بار دیگر با یک شوت زیبا، تیم فیلیکس ماگات را نابود کرد و وی را در تصمیم عجیبش برای بازی دادن به پاتریک رابرتس، بازیکن 17 ساله، دچار شک و شبهه کرد.

ضربات میلنر و کولارف یکی پس از دیگری از بالای دروازه به بیرون میرفت تا توره با شوتی زیبا، به آنها نشان داد که چگونه این کار را انجام دهند.

روی پاسی بسیار خوب، فرنانیدینو با دریبل زدن ویلیان کویست و با ضربه ای خوب توانست استوکدیل را شکست دهد و چند دقیقه بعد، دمیکلیس توانست اولین گلش برای منچسترسیتی را به ثمر برساند تا بازی با نتیجه ی 5-0 به نفع منچسترسیتی به پایان برسد.


     
آی اسپورت
2014-03-23 03:02:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر