فهرست
بازتاب گلزنی بنگستون در سایت‌‌های خبری هندوراس (عکس)
بازتاب گلزنی بنگستون در سایت‌‌های خبری هندوراس (عکس)

بازتاب گلزنی بنگستون در سایت‌‌های خبری هندوراس (عکس)

آی اسپورت - گلزنی مهاجم هندوراسی پرسپولیس برای این تیم در بازی با گسترش فولاد بازتاب قابل توجه‌ای در رسانه‌های این کشور داشت. جری بنگستون در گفت‌وگویی که پیش از بازی پرسپولیس - گسترش فولاد انجام داد به این نکته تأکید داشت که مرگ «آرنولد پرالتا»، همبازی‌اش در تیم ملی هندوراس تأثیر منفی روی روحیه او گذاشته، اما در عین حال به پرسپولیس متعهد است و خیلی دوست دارد در بازی با گسترش گلزنی کند.
بنگستون حتی تصویر زیر را که مربوط به خوشحالی بعد از گلش برای تیم ملی هندوراس همراه با پرالتا می‌شد روی پیراهنش چاپ کرده بود تا بعد از گلزنی به گسترش فولاد آن را مقابل دوربین‌های تلویزیونی به تصویر کشیده و به این شکل به همبازی فقیدش ادای احترام کند که اتفاقاً به خواسته خود رسید.

اقدامی که بنگستون بعد از گلزنی‌اش برای پرسپولیس انجام داد بازتاب قابل توجهی در رسانه‌های هندوراس داشته است. سایت‌های خبری «دیس»، «لاپرنسا»، «تیمپو» و «اولتی ماهورا» فیلم مربوط به گلزنی بنسون در دیدار با گسترش فولاد را به تصویر کشیده و به این نکته تأکید کرده‌اند که این بازیکن با این کارش یاد «آرنولد پرالتا»، هافبک تیم ملی هندوراس را که هفته گذشته به طرز عجیبی با شلیک چند گلوله کشته شد، زنده کرده است.


منبع: تسنیم
     
آی اسپورت
2015-12-15 13:09:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر