فهرست
ناصر را از استقلال بیرون کردند؛ تاریخ را نمی‌توان عوض کرد
ناصر را از استقلال بیرون کردند؛ تاریخ را نمی‌توان عوض کرد

ناصر را از استقلال بیرون کردند؛ تاریخ را نمی‌توان عوض کرد

آی اسپورت - بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی درباره توقف اکران فیلم «من ناصر حجازی هستم» توضیحاتی داد. او درباره مراسمی که شب گذشته در باغ فردوس برگزار شد گفت:« مراسم دیشب مربوط به اکران فیلم بود چون نوه مرحوم حجازی (ارسلان) به نمایندگی از ناصر شمع تولدش را فوت کرد. به نوعی مراسم تقدیر از عوامل فیلم هم بود که بهرام رادان و آرش برهانی هم در آنجا حضور داشتند.»
او در واکنش به اظهارنظر توسلی وکیل امیر قلعه‌نویی مبنی براینکه همسر حجازی توهین به قلعه‌نویی را تاکید کرد، گفت: «من فیلم را سه بار دیده‌ام و هیچ چیز خاصی در آن مشاهده نکردم. مگر می‌شود تاریخ را تغییر داد؟ این مسائل مستنداتی در تاریخ بوده و من برای شما مثالی می‌زنم. این روزها کی‌روش رحمتی را از تیم ملی کنار گذاشته و او را دعوت نمی‌کند آیا بعدها می‌توان گفت کی‌روش چنین کاری انجام نداده است؟ این مسائل در تاریخ ثبت می‌شود. مگر می‌شود تاریخ را در گذشته تغییر داد. آقایان حجازی را بیرون کردند و او به بنگلادش رفت. فکر نمی‌کنم در فیلم چیز خاصی در مورد امیر قلعه‌نویی مطرح شده باشد که به او برخورده است. در این چند روز دیدم که مردم خیلی از فیلم استقبال کردند و البته می‌دانستم ناصر حجازی محبوبیت بسیاری دارد ولی امیدوارم این مسائل حل شود تا فیلم به اکران در بیاید.»
شفیعی در پایان گفت: «من بعد از اکران فیلم مصاحبه نکردم و اینکه از قول من نقل شده توهین به آقای قلعه‌نویی را تایید می‌‌کنم صحت ندارد. خودم شخصا اعتقاد دارم هیچ توهینی به امیر قلعه‌نویی در فیلم نشده و فقط تاریخ روی فیلم نمایش داده شده است.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-15 13:30:47
نظر دهید

۱ نظر
برزو روسونری
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۲
اگه تو این فیلم توهینی به امیر قلعه نوعی صورت نگرفته بود مطمئن باش اعتراض نمیکرد. اینکه شما به عنوان همسرش توهینی نمیبینی دلیل بر انتشار این فیلم نمیشه.مورینیو دستشو کرد تو چشم ویلانوا سال بعدش ویلانوا سرطان و گرفت و درگذشت.حالا خوبه خانواده اش بیان مستند بسازن و نمک رو زخمهای کهنه بپاشن؟ این فیلمها و مستندها و ... قطعا باعث آرامش روح ناصر حجازی نخواهد شد. قلعه نوعی هم کلی جام واسه استقلال گرفته اینا هم همش مستنده الان اگه بگه کل سند استقلالو به نامش بزنن انصافا حق داره همونطور که حجازی محبوب بوده قلعه نوعی هم واسه ما استقلالیها محبوبه و حتی پیش من خیلی خیلی محبوبتر از حجازی. با این کاراتون اعتبار و احترام حجازی رو خدشه دار نکنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر