فهرست
آنچلوتی : زمان آن رسیده که بارسا را شکست دهیم
آنچلوتی : زمان آن رسیده که بارسا را شکست دهیم

آنچلوتی : زمان آن رسیده که بارسا را شکست دهیم

آی اسپورت :

وضعیت مصدومان..

مشکل بنزما و ایسکو حل شده است  و در تمرین شرکت کردند. خوشبختانه وضعیت همه بازیکنان عالی است

ال کلاسیکو تعیین کننده است ؟

بازی مهمی است.همیشه در این بازی فشار در بالاترین شکل خودش است.برای سرنوشت لالیگا بسیار مهم است و برای هر دوتیم جدالی حساس.تصور شما نسبت به بازی فردا ؟

هدف ما این است که فوتبال را به بهترین شکلی که می توانیم بازی کنیم. در کل تیم ، شوق خاصی برای این بازی وجود دارد.فردا یک بازی هجومی را ارائه می دهیم.همه باهم حمله می کنیم و باهم به دفاع بر میگردیم.

نقش بازیکنان دو تیم :

هر دوتیم بازیکنان تعیین کننده ای دارند که می توانند عامل برنده شدن تیمشان باشند.اما عملکرد این بازیکنان در قالب یک تیم نتیجه نهایی را تعیین می کند .تیمی برنده می شود که متحد تر باشد.

مساوی بدرد شما می خورد ؟

خیر ! اصلا بهش فکر نمی کنیم. تفاضل امتیازی خوبی داریم و برای پیروزی تلاش می کنیم.

نقش میزبانی...

تماشاگران کمک زیادی به ما خواهند کرد .بازی در خانه برتری مهمی است.

همان یازده بازیکن همیشگی را در ترکیب می گذارید ؟

بله !برای این بازی اسوده خاطر هستیم.مثل همیشه بازی خواهیم کرد.بازیکنان را مجبور به کارهای غیر معمول نمی کنم.انها بسیار با تجربه هستند.برای این بازی هم از تجربه کافی برخوردارند.

منتظر نیمار هستید یا پدرو یا فرقی نمی کند؟

فرقی نمی کند نیمار بازی کند یا پدرو!این تصمیمی است که مارتینو می گیرد مهم این است که می دانیم مقابل چه تیم قدرتمندی بازی خواهیم کرد.

31 بازی بدون شکست...

پس از بازی رفت با بارسلونا که بنظر من خوب هم بازی نکردیم بازیکنان به خودشان امدند.می رویم که یک 90 دقیقه عالی در بازی برگشت را تجربه کنیم و روند بی شکستی را ادامه دهیم.

در بازی رفت گرت بیل مهاجم مرکزی بود فردا کجا بازی می کند ؟

به بازی در کناره ها عادت کرده است . الان تیم کاملا متوازنی در اختیار داریم ، بیل از لحاظ ذهنی و فیزیکی کاملا اماده است و امیدوارم یک بازی خاص را انجام دهد.مطمئنم امیدواری من بی دلیل نیست.

منتظر چه بارسلونایی هستید ؟

فلسفه بازی آنها مشخص و واضح است.به همان روش همیشگی بازی می کنند و فکر نمی کنم آن را تغییر دهند. مادرید هم فلسفه خاص خودش را دارد و سعی می کنیم آن را تحمیل کنیم.

نگران از دست دادن مرکز زمین نیستید ؟

مشخص است که مهمترین بخش زمین را باید در اختیار داشته باشیم. غالبا نتیجه بازی در انجا تعیین می شود . هافبکهای ما مدتهاست که خوب بازی می کنند و من اطمینان دارم که این قسمت از زمین را ازآنها خواهیم گرفت.

برای اماده کردن بیل کار خاصی را انجام داده اید ؟

خیر ! هیچ کار خاصی را انجام نداده ایم .مثل دیگر بازیکنان کارهای همیشگی خود را انجام داده است. از لحاظ ژنتیکی گرت بازیکن فوق العاده ای است.در مقابل نیمار و مسی چگونه دفاع خواهید کرد ؟

می دانیم که باهم هماهنگ هستند.قصد دفاع انفرادی جلوی آنها را نداریم و باید تیمی جلوی آنها را بگیریم.

کریستیانو در بهترین وضعیت خود قرار دارد ؟

بله ! از ابتدای فصل تا به الان اینچنین بوده است.برای پیروز شدن در بازی فردا به همین کریستیانو با همین سطح از بازی نیازمنیدم.این بازی در نتیجه فینال جام حذفی تاثیر گذار است ؟

خیر ! هنوز با آن بازی فاصله داریم.

قبل از این ال کلاسیکو را چگونه تماشا می کردید ؟

از شبکه های کابلی. پول می دادم و آبونمان آنها می شدم.خوشبختانه این دفعه پولی نمی پردازم (می خندد)

از آخرین باری که شخصا به عنوان سرمربی بارسا را مغلوب کردید 10 سال می گذرد..

بله سال 2004 بود و با میلان.خوشبختانه در تیم ما بازیکنان زیادی هستند که تجربه شکست بارسا را دارند.این بازیکنان به من کمک خواهند کرد که یکبار دیگر بارسا راشکست بدهم.زمان شکست بارسا فرا رسیده است.

     
آی اسپورت
2014-03-23 05:15:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر