فهرست
عابدینی: مجمع فدراسیون فوتبال خیلی‌ها را شگفت‌زده می‌کند
عابدینی: مجمع فدراسیون فوتبال خیلی‌ها را شگفت‌زده می‌کند

عابدینی: مجمع فدراسیون فوتبال خیلی‌ها را شگفت‌زده می‌کند

آی اسپورت - امیر عابدینی درباره آخرین ارزیابی‌اش از مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال که قرار است اسفندماه برگزار شود صحبت کرد. این عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت:«علی کفاشیان به احتمال قوی مجددا در انتخابات بعدی شرکت می‌کند ولی باید دید رقبای دیگر چه کسانی هستند. اگر سایر کاندیداها، کارنامه فوتبالی قوی نداشته باشند و صرفا بخواهند با یک برنامه جلو بیایند، خوب نیست. آن روز باید باور کنیم مجمع، مجمع مقتدری است و تحت تاثیر هیچکس و هیچ جا قرار نمی‌گیرد و مستقل تصمیم خواهد گرفت. اعضای مجمع روز انتخابات رئیس فدراسیون کاری می‌کنند که خیلی‌ها شگفت زده شوند.»
عضو مجمع فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که «آیا منظورش این است که ممکن است اتفاقات دوره گذشته و دخالت وزارت ورزش در انتخابات این دوره تکرار خواهد شد؟» گفت: «بعید می‌دانم انتخابات این دوره هماننند چهار سال پیش شود. منظورم این است که شاید همه تصور کنند آقای ایکس برای ریاست از پیش تعیین شده است که باید بگویم اینطور نیست.»
عابدینی درباره کاندیداهای انتخابات تاکید کرد: تا الان که علی کفاشیان، عزیزالله محمدی و علیرضا اسدی برای انتخابات برنامه دارند و جلو می‌آیند. همچنین شهاب‌الدین عزیزی خادم هم دارد شرایط را برای حضور در انتخابات بررسی می‌کند ولی محمود اسلامییان برنامه‌ای ندارد. دادکان تا این لحظه برنامه‌ای برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نداشته و چیزی اعلام نکرده است.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-15 14:31:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر