فهرست
خراردو مارتینو : آخرین شانس ما برای قهرمان شدن پیروزی در ال کلاسیکو است
خراردو مارتینو : آخرین شانس ما برای قهرمان شدن پیروزی در ال کلاسیکو است

خراردو مارتینو : آخرین شانس ما برای قهرمان شدن پیروزی در ال کلاسیکو است

آی اسپورت- خراردو مارتینو، سرمربی بارسلونا معتقد است که ال کلاسیکو آخرین شانس بارسا برای امیدوار ماندن به قهرمانی در لالیگا است.

تاتا در مصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی شرکت کرد و جوابگوی سوالات خبرنگاران شد.

شیوه بازی بارسا در ال کلاسیکو ؟

ارائه یک بازی خوب و بدست اوردن مالکیت توپ.نباید به رئال اجازه دهیم مرکز زمین را بدست بگیرد و باید جلوی ضد حمله های خطرناکشان را هم بگیریم.ارتباط بین بیل و کریستیانو ، باید قطع شود.

آخرین شانس بارسا ؟

بله ! 9 بازی دیگر غیر از این بازی پیش رو داریم.اگر این بازی را ببازیم لالیگا را از دست داده ایم.جبران یک امتیاز قابل قیاس با جبران 7 امتیاز نیست. تیمهای بزرگ نوسانات کمی دارند و حتی مساوی هم بدرد ما نمی خورد. تنها هدف ما پیروز شدن است.


نیمار ...

مقابل سیتی عالی بازی کرد.می خواهم دوباره تاکید کنم که او یکی از 5 بازیکن برتر حال حاضر جهان است.همراه با مسی و کریستیانو.به یک بازی یا یک نیمه و یا حتی 10 دقیقه از بازی هم برای اینکه کیفیت بازی او ثابت شود نیاز نیست. او این را قبلا نشان داده است.


دیگر رقابتهای پیش رو...

فینال جام حذفی را باید مقابل رئال برگزار کنیم و در لیگ قهرمانان هم به یکی از بهترین تیمهای حال حاضر جهان (اتلتیکو) برخورد کرده ایم.رقابتهای جذابی پیش رو داریم.

جدال در برنابئو...

امیدواریم بهتر از آنچه در وایادولید و یا حتی منچستر بودیم عمل کنیم.موقعیت ما در لالیگا ما را موظف می کند که برای کم کردن فاصله بهترین نمایشمان را ارائه دهیم.اگر گل اول را بزنیم ادامه بازی برای ما آسان تر دنبال خواهد شد.

مسی ...

پس از شکست از وایادولید وضعیت تیم را دوباره بررسی کردیم.با مسی آماده درآن جلو  ، تیم انگیزه و اشتیاق بیشتری برای بردن پیدا می کند.برای بردن بازی فردا بی تاب هستیم.مثل همه بازی ها مسی مهمترین بازیکن ماست. به کمک او برای کم کردن فاصله با رئال هر کاری که بشود انجام خواهیم داد.امیدواریم که فردا روز مسی باشد. اگر چنین شود ، به نفع بارسلونا خواهد بود.وضعیت تیمی...

بازیکنان مثل همیشه ، روز قبل از بازی خودشان را به بهترین وضعیت برای مسابقه می رسانند.با بازیکنان جلسه گذاشتم بطور مثال با مسی و فابرگاس صحبت کردم تا بیشتر از همیشه به دفاع کمک کنند.

روش بازی دو تیم...

مادرید بسیار منظم فوتبال می کند و نوسان ندارد برعکس ما ! همین باعث شد که بین ما 4 امتیاز فاصله بیفتد.

آینده شغلی...

مشخص نیست . رسیدن به این سطح خوب است اما شما را بیمه نمی کند .معتقدم که یک ناکامی بزرگ می تواند باعث لغزش شما شود و همه آنچه که را ساخته اید نابود کند.

     
آی اسپورت
2014-03-23 11:52:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر