فهرست
مورینیو: در 10 دقیقه کار آرسنال را تمام کردیم
مورینیو: در 10 دقیقه کار آرسنال را تمام کردیم

مورینیو: در 10 دقیقه کار آرسنال را تمام کردیم

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که تیمش در دیدار مقابل آرسنال، در همان 10 دقیقه ابتدایی کار را تمام کرد.

چلسی امشب در استمفوردبریج میزبان آرسنال بود و در نهایت توانست با نتیجه 6-0 به پیروزی برسد.

شاگردان مورینیو در نیمه اول چهار گل وارد دروازه حریف کردند اما سرمربی پرتغالی اعتقاد دارد سرنوشت بازی خیلی زودتر رقم خورد.

او به خبرنگاران گفت: "ما 10 دقیقه شگفت انگیز داشتیم که با آن می شود هر بازی را برد. امروز هیچ اجازه ای به حریف ندادیم. از نگرش تیم خیلی خوشحال شدم، آمده بودیم که کار حریف را تمام کنیم و در 10 دقیقه این کار را انجام دادیم. پس از آن بازی خیلی ساده بود، پنالتی و کارت قرمز، بازی 3-0 شد و کار آنها خیلی سخت شد اما آنالیز من از بازی بر مبنای 10 دقیقه ابتدایی است. خیلی عمکرد خوبی بود.

می دانستیم که آن ها توپ را می خواستند و می خواستند از دفاع بازی سازی کنند. بلافاصله در جلوی زمین آن ها را پرس کردیم، توپ گیری کردیم و به فضاهای خالی به سرعت حمله کردیم. 10 دقیقه ابتدایی شگفت انگیز بود به علاوه اینقدر فضا داشت که توانستیم یک مهار فوق العاده از پتر چک مقابل تنها شوت آرسنال ببینیم.

تیمی نیستیم که به طور معمول بازی را خوب شروع کند. نیمه دوم ما معمولا بهتر از اول است، ولی در دو بازی گذشته نیمه اول تاثیر بزرگی روی بازی داشته است.

من سه امتیازو عملکردی خوب را می خواستم و به هر دو رسیدیم. بالاتر از همه این که این نتیجه با این تعداد گل برای هوادارانمان خاص است. ما برای هواداران کار کردیم و وقتی این نتیجه ها بدست می آید، پیروزی زیباتر هم می شود."

او در مورد 10 نفره شدن حریف گفت:" قطعا بازی مقابل 10 نفر ساده تر است، اگر بگویم با 11 نفر فرق ندارد، دروغ گو و ریا کارم که نمی خواهم باشم. آن ها پودولسکی را بیرون آوردند. مسئله مهم این است که پنالتی، پنالتی بود و کارت قرمز هم درست بود. اگر کارت قرمز به شخص درست نشان داده می شد، برای داور خوب می شد، چون دلش نمی خواهد اشتباه کند. اگر یک مانیتور داشت که به او نشان می داد چمبرلین باید اخراج می شد نه گیبس، این اتفاق نمی افتاد."

     
آی اسپورت
2014-03-23 04:09:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر