فهرست
آتیلا حجازی: گویا در این مملکت وزارت ارشاد هیچ کاره است!
آتیلا حجازی: گویا در این مملکت وزارت ارشاد هیچ کاره است!

آتیلا حجازی: گویا در این مملکت وزارت ارشاد هیچ کاره است!

آتیلا حجازی فرزند مرحوم ناصر حجازی در ارتباط با توقف نمایش «من ناصر حجازی هستم»، با بیان این‌که هنوز نامه‌ای مبنی بر توقیف این مستند به دست عوامل سازنده فیلم «من ناصر حجازی هستم» نرسیده است، به آی سینما گفت: ««من نمی‌دانم این آقا (قلعه‌نویی) چگونه این همه نفوذ در دستگاه‌های دولتی و حکومتی دارد که قاضی بدون این‌که فیلم را ببیند دستور توقیف آن  را داده است. باید مشخص شود که قاضی بر چه اساسی و با چه سندی جلوی نمایش این مستند را گرفته است؟! یعنی جناب قاضی تنها دو روز بعد از اکران، این مستند را دیده است؟!»
آتیلا حجازی که خود سابقه بازی در تیم استقلال تهران را دارد، در ادامه می‌گوید: «توقف نمایش این مستند نشان می‌دهد که وزارت ارشاد در این مملکت هیچ کاره است! چگونه می‌شود پروانه نمایش فیلمی که وزارت ارشاد صادر کرده، به علت شکایت یک شخص باطل شود؟ اگر این‌گونه است من هم فردا می‌توانم بروم از این فیلم و آن فیلم شکایت کنم و قاضی بدون دیدن فیلم‌های مورد نظر، نمایش آنها را متوقف کند؟!»
حجازی می‌گوید در این مستند، هیچ توهین و اتهامی به شخصی نسبت داده نشده است و امیر قلعه نویی تنها تصور می‌کند که در این مستند به او لقب «خائن به حجازی» داده شده است: «اصلا در این فیلم هیچگونه صحبتی به میان نیامده است که برخی را خائن و برخی را وفادار به حجازی معرفی کند، اما ممکن است این آقا با دیدن این مستند همچنین تصوری نسبت به خودش پیدا کند!»
خبر توقیف مستند «من ناصر حجازی هستم» را برای اولین بار حمید توسلی، وکیل امیر قلعه نویی رسانه‌ای کرد و از این توقیف به عنوان کادوی تولد مرحوم ناصر حجازی یاد کرد. اما این گفته هم از سوی آتیلا حجازی بی پاسخ نماند: «من وکیل این آقا را اصلا نمی‌شناسم، اما احتمالا آدم بی‌سواد و بی‌فرهنگی است. شما طرز حرف زدن این آقای وکیل را ببینید. گفته توقیف این فیلم کادوی روز تولد ناصر حجازی است. وقتی یک خواننده این جمله را بخواند، به غیر از توهین و بی‌ادبی چیز دیگری برداشت می‌کند؟! خدا رو شکر که خداوند خوب کسانی را با یکدیگر همراه کرده و به قول معروف از لحاظ فرهنگ و شعور، خدا در و تخته را با هم جور کرده است!»
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-15 17:19:56
نظر دهید
۳ نظر
اکسل ویتسل
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۹
معلومه که هیچ کاره است
-
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۵۸
اقای محترم وقتی به آقای قلعه نوعی توهین شده خوب ایشان هم مقاومت می کنن پس بهتره شما اون بخشی که مربوط به ایشان هست را حذف کنید تا مشکل حل شود
-
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۳۷
مافیا رفته بالا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر