فهرست
سرنوشت احتمالی استقلال در پایان نیم فصل اول: قهرمانی یا رده چهارم؟
سرنوشت احتمالی استقلال در پایان نیم فصل اول: قهرمانی یا رده چهارم؟

سرنوشت احتمالی استقلال در پایان نیم فصل اول: قهرمانی یا رده چهارم؟

آی اسپورت - برنامه مسابقات هفته آخر نیم فصل اول لیگ، سرنوشت تیم‌های مدعی را پیچیده کرده است. استقلال و صبا تیم‌های دوم و چهارم جدول پنجشنبه روبروی هم قرار می‌گیرند و ذوب آهن و استقلال خوزستان، تیم‌های اول و سوم جدول جمعه با هم دیدار می‌کنند. استقلال در پایان این هفته، ممکن است بین رده‌های اول تا چهارم جدول قرار گرفته باشد.

قهرمانی نیم فصل: یک حالت
قهرمانی استقلال در نیم فصل، در یک حالت خاص اتفاق می‌افتد. استقلالی‌ها صبا را ببرند و ذوب آهن هم استقلال خوزستان را شکست دهد. در صورت تساوی ذوب و استقلال خوزستان، تیم مظلومی برای صدرنشینی باید حداقل با اختلاف 3 گل صبا را شکست دهد که اتفاقی بعید به نظر می‌رسد.

رتبه دوم: احتمال جدی
اگر هر دو مساوی شود، جدول لیگ تغییر نمی‌کند و استقلال در رده دوم باقی می‌ماند. در صورت برد استقلال مقابل صبا هم اگر استقلال خوزستان ذوب آهن را ببرد یا مساوی کند، باز هم آبی‌های پایتخت در رده دوم باقی می‌مانند.

رتبه سوم: خطر ذوب آهن
اگر استقلال با صبا مساوی کند و ذوب آهن بازی خانگی با استقلال خوزستان را ببرد، استقلالی‌ها هفته آخر نیم فصل در رده سوم جدول قرار می‌گیرند.

رتبه چهارم: کابوس بزرگ
شکست استقلال مقابل صبا، تیم دایی را بالاتر از استقلال قرار خواهد داد. در این حالت برد یا مساوی ذوب آهن مقابل استقلال خوزستان تیم گل محمدی را هم بالاتر از استقلالی‌ها می‌فرستد تا مظلومی و شاگردانش بعد از هفته‌ها صدرنشینی، نیم فصل را در رده چهارم تمام کنند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2015-12-15 17:39:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر