فهرست
قلعه‌نویی؛ عامل نیمکت‌نشینی شهباززاده!
قلعه‌نویی؛ عامل نیمکت‌نشینی شهباززاده!

قلعه‌نویی؛ عامل نیمکت‌نشینی شهباززاده!

آی اسپورت- سجاد شهباززاده، مهاجم استقلال در بازی با تراکتورسازی نیمکت‌نشین شد و این تصمیم عجیبی بود که پرویز مظلومی گرفت. عجیب بودن تصمیم سرمربی آبی‌ها به این دلیل بود که آرش برهانی را در ترکیب ثابت قرار داد و این‌در حالی است که آرش امسال هم در استقلال عملکرد خوبی نداشته و در بازی با تراکتور هم چیز خاصی از خودش نشان نداد. مظلومی قبل از بازی به آرش توصیه کرده بود که دوندگی زیادی در زمین داشته باشد اما کادر فنی استقلال در پایان بازی با تراکتورسازی از دوندگی برهانی رضایت صددرصدی نداشتند و انتظار داشتند که او تحرک بیشتری در زمین داشته باشد.
در این میان اما نیمکت نشینی شهباززاده هم دلایل خاص خودش را دارد. او در چند بازی اخیر نتوانسته آن درخشش گذشته را داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا مظلومی رای به نیمکت‌نشینی شهباززاده بدهد. یکی از دستیاران مظلومی که دوست نداشت نامش فاش شود، در این خصوص می‌گوید: «پرویزخان همچنان به شهباززاده اعتقاد دارد اما سجاد اخیرا عملکرد خوبی نداشته و در تمرینات هم مثل همیشه نبوده است. البته این دلیل نمی‌شود که از شهباززاده عبور کنیم و او قطعا به درد ما خواهد خورد.»
از مربی استقلال در مورد بازی‌کردن برهانی سوال می‌کنیم که او این‌گونه جواب می‌دهد: «یکی از دلایل دیگری که سجاد روی نیمکت نشست، حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تراکتور بود. به هر حال آرش با توجه به اتفاقات گذشته انگیزه زیادی برای این بازی داشت تا خودش را به قلعه‌نویی نشان دهد و این موضوع یکی از دلایلی بود که مظلومی تصمیم گرفت سجاد را در ترکیب ثابت قرار ندهد و از آرش استفاده کند.»9411
     
آی اسپورت
2015-12-15 18:43:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر