فهرست
هفته‌ی عجیب لیگ یک؛ سه پنالتی در یک مسابقه!
هفته‌ی عجیب لیگ یک؛ سه پنالتی در یک مسابقه!

هفته‌ی عجیب لیگ یک؛ سه پنالتی در یک مسابقه!

آی اسپورت- هفته‌ی پایانی نیم فصل اول لیگ یک با اتفاقات جالبی در چند بازی به پایان رسید. در یکی از این دیدارها ایرانجوان بوشهر موفق شد در زمین خود با سه گل آلومینیوم اراک را شکست دهد. هر سه گل این دیدار از روی نقطه‌ی پنالتی به‌ثمر رسید!
ستاره‌ی بوشهری‌ها سجاد فیض‌الهی بود که دوبار موفق شد از حریف پنالتی بگیرد و یک بار هم پشت پنالتی خود قرار بگیرد و گل کند. پنالتی دیگر ایرانجوان هم در روز پر اشتباه دفاعی آلومینیوم توسط خطای هند مدافع آلومینیوم رخ داد. اویس کرد جهان پشت دو ضربه‌ی دیگر قرار گرفت و هر دو را گل کرد.
اتفاق جالب دیگر این هفته‌ی لیگ در این هفته، توسط رضا کرمانشاهی، همان داور جنجالی شهراورد اهواز، در قائمشهر رخ داد. کرمانشاهی در دیدار نساجی - خیبر بارها کارت‌های رنگارنگ را از جیب خود خارج می‌کرد و به دلیل کوچکترین اعتراض هر بازیکن را جریمه می‌کرد! اوج این رفتار جالب داور فوتبال کشورمان در دقایق پایانی رقم خورد و در اتفاقی جالب کرمانشاهی در کمتر از سه ثانیه، سه بازیکن خیبر را با کارت زرد جریمه کرد! کرمانشاهی بعد از این بازی حسابی مورد اعتراض خرم‌آبادی‌ها قرار گرفت. 
در دیگر بازی در شمال ایران هم این بار خونه به خونه طبق روند اخیرش اتفاق جالب دیگری را رقم زد و باز هم صاحب پنالتی شد، اما گل‌شدن این پنالتی توسط نظیف‌کار، چاره‌ساز دو گل خورده‌ی بابلی‌ها نشد و آن‌ها در رشت بازی خود را با حساب 2 - 1 مقابل داماش واگذار کردند.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-16 00:11:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر