فهرست
نامه بلاتر در اعتراض به کمیته اخلاق فیفا
نامه بلاتر در اعتراض به کمیته اخلاق فیفا

نامه بلاتر در اعتراض به کمیته اخلاق فیفا

آی اسپورت – سپ بلاتر رییس محروم از فعالیت فیفا نامه ای به ۲۰۹ فدراسیون عضو فیفا نوشت و در آن ضمن تاکید به بی گناهی خود به انتقاد از کمیته اخلاق فیفا پرداخت و آن را خطرناک و دارای گرایش های خاص خواند.
پیرمرد ۷۹ ساله همچنین مدعی شده کارهایی که در مورد او انجام شده بیشتر شبیه «تفتیش» بوده. بلاتر و پلاتینی در همین هفته مقابل کمیته اخلاق فیفا حاضر خواهند شد و پاسخگوی اتهامات خود خواهند بود که موضوع اصلی آن پرداخت مبلغ ۱/۳ میلیون پوندی از سوی فیفا به پلاتینی در سال ۲۰۱۱ است.
بلاتر در نامه خود نوشته: « بابت اتهامات و تخلفاتی که از سوی تیم تحقیقاتی کمیت هاخلاق علیه من وارد شده کاملا شوکه شده ام. روش این کمیته در پیش گرفته بیشترین مجازات و پیش داوری عمومی را به همراه دارد و دارای جناح گیری خاص و خطرناک شده است. این پروسه قضایی بیشتر من را یاد مفتش ها می اندازد. من به جنگیدن برای اعاده حق خود ادامه خواهم داد و با اطمینان کامل و باور قوی مقابل کمیته اخلاق حاضر خواهم شد. به شما اطمینان می دهم پولی که به آقای پلاتینی پرداخت شده کاملا قانونی بوده چون بر اساس توافق کلامی صورت گرفته بود. این پول از طریق پروسه کامل اداری پرداخت شده و سالم بودن آن به تایید اعضای ذی صلاح فیفا از جمله اعضای مجمع رسیده است.»
     
آی اسپورت
2015-12-16 02:04:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر