فهرست
افشاگری چیچاریتو: فان خال گفت فقط یک درصد شانس بازی داری!
افشاگری چیچاریتو: فان خال گفت فقط یک درصد شانس بازی داری!

افشاگری چیچاریتو: فان خال گفت فقط یک درصد شانس بازی داری!

آی اسپورت – خاویر ارناندس ملقب به چیچاریتو٬ مهاجم مکزیکی بایرلورکوزن که این روزها تبدیل به ستاره تیم آلمانی در بوندس لیگا شده می گوید به این دلیل منچستریونایتد را ترک کرد که لوئی فان خال سرمربی یونایتد به او گفته بوده فقط یک درصد شانس بازی کردن دارد. بعد از اینکه فان خال به صراحت مشخص کرد که چیچاریتو جایی در ترکیب تیمش ندارد این بازیکن در فصل ۲۰۱۵-۱۶ به آلمان رفت و حالا در ۲۰ بازی در همه جامها ۱۷ گل برای لورکوزن زده است: «من با فان خال حرف زدم و او گفت که فقط یک درصد شانس بازی در پست خودم را دارم بنابراین تصمیم گرفتم به لورکوزن بروم.»
او در مورد وضعیتش در بایر گفت: «از همان روز اول اعتماد به نفس بالایی داشتم. احساس مهم بودن می کردم نه فقط به خاطر گلهایم بلکه به این خاطر که می دانم در همه بازیها در ترکیب اصلی هستم.»
چیچاریتو البته از روزهای حضورش در منچستریونایتد به نیکی یاد کرده و الکس فرگوسن را یکی از بهترین مربیان تاریخ خوانده است: «دورانی عالی را در آنجا پشت سر گذاشتم. شروعی فوق العاده داشتم٬‌ پر از فرصت هرچند که آن فرصتها به مرور زمان کمتر شد و اوضاع رو به بد شدن رفت. خیلی از فرگوسن ممنونم. به نظرم او بهترین مربی تاریخ است به ویژه از نظر مهارتهای مدیریتی. هر بازیکنی در تیم او جایگاه خودش را داشت.»
     
آی اسپورت
2015-12-16 02:22:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر