فهرست

برهانی و یک دوراهی بزرگ: استقلال یا سایپا؟

آی اسپورت - گر دیدید نیم فصل دوم آرش برهانی دیگر در ترکیب استقلال نبود چندان تعجب نکنید. برهانی از شرایطی که با استقلال دارد چندان راضی به نظر نمی‌رسد. در این میان برخی رفتارها نیز آرش را به شدت آزرده ‌خاطر کرده است.
 از طرفی پای مجید جلالی، سرمربی سابق برهانی و جواد نکونام دوست صمیمی‌اش نیز در میان است. زمزمه‌ها حکایت از حضور قریب‌الوقوع شماره 9 افسانه‌ای در سایپا دارد.
برای برهانی هر اندازه هم که از گلزنی روزهای اوج دور شده باشد، همچنان پیشنهاد‌هایی وجود دارد. یکی‌اش همین سایپا که دیروز زمزمه‌هایش را می‌شنیدیم. جلالی که روزگاری سرمربی آرش در پاس تهران بود حالا سخت به دنبال شماره 9 آبی‌ها است و اگر استقلالی‌ها اندکی شل بجنبند ممکن است شماره 9 به سایپا برود؛ جایی که دوست صمیمی‌اش نکونام هم آنجا است.
 
گرچه برای برهانی جدا شدن از استقلال بسیار دشوار است اما شاید برخی اتفاقات که اخیرا او را تحت فشار قرار داده موجب شود که برای همیشه از استقلال برود و دل بسیاری از هواداران که او را تا حد پرستش دوست دارند، بیازارد.
 برهانی تا به امروز درباره بسیاری از اتفاقات پیرامونش سکوت اختیار کرده و حتی در مقابل برخی تکذیب‌های بدون هماهنگی نیز که از جانب برخی مسئولان باشگاه انجام شده‌، حرفی به زبان نیاورده است.
 برهانی که از لحاظ ذهنی یکی از بازیکنان باهوش فوتبال ایران محسوب می‌شود می‌دانست که اگر در شرایط بحرانی تیم حرفی بزند ممکن است در آینده محکوم به حاشیه‌سازی علیه تیمش شود. به همین جهت سکوت را بهترین راه‌حل دانست و تا امروز نیز این رویه را ادامه داده است.
 آرش در فصل چهاردهم از سوی پرویز مظلومی چندان به بازی گرفته نشده است و شاید اگر افت محسوس سجاد شهباززاده در هفته‌های اخیر نبود او در تبریز هم شانس بازی نمی‌یافت. شرایط برای برهانی به کلی تغییر کرده است و او در مسیری گام بر می‌دارد که هیچ‌گاه تصورش را هم نمی‌کرد.
 راهکاری که آرش را به روزهای اوج بازگرداند شاید همین جدایی باشد. تصمیمی که عمیقا با علایق او در تضاد است و همه می‌دانند که مرد محبوب هواداران تا چه اندازه به استقلال دلبستگی دارد.
 حالا که پای سایپا به میان آمده هول و ‌ولایی در میان هواداران استقلال به پا شده که مبادا افسانه شماره 9 که از فصل ششم به استقلال آمده و دل‌ها را تسخیر کرده در فصل پانزدهم به پایان برسد. برهانی به زودی درباره ماندن یا رفتن از استقلال حرف‌هایی خواهد زد.

منبع: ایران ورزشی
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-16 08:49:50
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۰۹:۲۲
یه جوری نوشته افسانه شماره نه آدم فکر میکنه در مورد دی استفانو داره حرف میزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر