فهرست

خداحافظی با مدافع کاستاریکایی: اومانا از پرسپولیس می رود

آی اسپورت - با اینکه برانکو ایوانکوویچ بارها اعلام کرده بازیکن خاصی مدنظرش نیست و از ترکیب و چینش تیمش رضایت کامل دارد اما خبرهایی در مورد تمایل نسبی مسئولان باشگاه برای تسویه حساب با مایکل اومانیا به گوش می‌رسد. 
همان‌طور که می‌دانید اومانیا در ابتدای فصل برای تمدید قرارداد شرط و شروطی داشت‌؛ مثلاً اینکه بالاترین رقم قرارداد را داشته باشد که به این خواسته رسید و او امروز گران‌ترین بازیکن پرسپولیس است.
 بعد از آن از مسئولان باشگاه خواست تمام مطالبات گذشته‌‌اش را بدهند و قبل از امضای قرارداد جدید، 15 درصد از قرارداد این فصل را نیز به خود اختصاص دهد. مسئولان باشگاه با هر زحمتی که بود، با تمام این شرط و شروط کنار آمدند اما به این خاطر که حضور اومانیا در تمرینات پرسپولیس به تعویق افتاد و مذاکرات پیچیده شد، این بازیکن تا هفته سوم نتوانست برای تیمش بازی کند.
 در هفته سوم، اومانیا وارد ترکیب شد تا در کنار لوکا ماریچ قرار بگیرد و خط دفاع آرمانی و از پیش برنامه‌ریزی شده پرسپولیس فصل پانزدهم را بسازد ولی اومانیا آن روز بسیار بد عمل کرد و جدا از قبول شکست مقابل طلایی‌پوشان، یکی از گل‌های خورده توسط خودش به ‌ثمر رسید.
 چندی بعد نیمکت‌نشین شد و در زمان نیمکت‌نشینی نیز دچار مصدومیتی شدید شد تا به طور کلی تعداد زیادی از بازی‌های این فصل سرخپوشان را از دست بدهد. حالا هم عملکرد زوج محسن بنگر – علیرضا نورمحمدی رضایت برانکو را در بر داشته و اگر هر کدام از اینها روزی مصدوم یا محروم شوند، ماریچ مدافع مورد علاقه و هموطن برانکو می‌تواند جای‌شان را پر کند.
 به همین علت اومانیا به رده چهارم لیست مدافعان پرسپولیس سقوط کرد. این بازیکن مقابل سپاهان، ذوب‌آهن، فولاد و سایپا 90 دقیقه بازی کرد و مقابل تراکتورسازی نیز 2 دقیقه به میدان رفت که در این 5 بازی، سرخپوشان مجموعاً 8 گل دریافت کردند.
 حالا شنیده می‌شود با توجه به بیلان کاری ضعیف و قرارداد یک میلیارد و 118 میلیون تومانی این بازیکن، بعید نیست باشگاه، برانکو را راضی به تسویه حساب با اومانیا کند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-16 09:51:30
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۳
دفاع خوبیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر