فهرست
آبی‌ها از یار دیرین تجلیل می‌کنند؛ نیم قرن با استقلال
آبی‌ها از یار دیرین تجلیل می‌کنند؛ نیم قرن با استقلال

آبی‌ها از یار دیرین تجلیل می‌کنند؛ نیم قرن با استقلال

آی اسپورت- باشگاه استقلال در نظر دارد طی مراسمی از سرپرست باسابقه‌اش منصور پورحیدری تجلیل کند.
منصور پورحیدری در سال 1344 برای نخستین بار به عضویت باشگاه استقلال درآمده و تا امروز در پست های مختلفی در این باشگاه در حال ارائه خدمات بوده است. بنابراین معاونت فرهنگی اجتماعی باشگاه استقلال درصدد برآمده تا از نیم قرن تلاش و زحمات این فرد در این باشگاه قدردانی بعمل بیاورد.
به نقل از کاپ، غلامرضا سعادتی معاون فرهنگی و اجتماعی باشگاه استقلال گفت: منصور پورحیدری در این سالها در سمتهای مختلفی به باشگاه استقلال خدمت کرده و حالا در پنجاهمین سال فعالیتش در این باشگاه به واسطه حضور تقریبا مستمر در این مجموعه و کمک به ارتقا و اعتلای نام استقلال تصمیم گرفتیم تا از زحمات وی تقدیر کنیم.
وی افزود: در این ارتباط با بهرام افشارزاده هم جلسه ای برگزار شد و سرپرست محترم باشگاه هم در این باره ضمن استقبال از این اقدام دستورات لازم برای این کار را صادر کرد. قرار است در فرصتی مناسب و با حضور جمعی از نام آوران باشگاه استقلال از نیم قرن حضور مداوم این مرد در باشگاه استقلال تجلیل شایسته ای بعمل بیاید.
یادآور می شود که پورحیدری در باشگاه استقلال با عناوین بازیکن در رده های پایه و بزرگسالان، کاپیتان، مربی، سرمربی، مدیرعامل، مدیر تیم ، سرپرست تیم، مدیر فنی، عضو هیأت مدیره، رییس کمیته فنی و در سمتهای دیگر فعالیت کرده است.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-16 10:11:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر