فهرست
زبیدی: هر تیمی غفلت کند از این مثلث گل می‌خورد
زبیدی: هر تیمی غفلت کند از این مثلث گل می‌خورد

زبیدی: هر تیمی غفلت کند از این مثلث گل می‌خورد

آی اسپورت- سه بازیکن همشهری که از دوران نوجوانی در سوسنگرد همبازی بوده‌اند حالا مثلث خطرناکی را در استقلال خوزستان تشکیل داده‌اند. مهدی زبیدی، حسن بیت‌سعید و رحیم زهیوی مثلث خطرناک تیم صدرنشین در مجموع 12گل به ثمر رسانده‌اند.
به گزارش آی اسپورت و به نقل از کاپ، مهدی زبیدی در خصوص موفقیت این مثلث گفت: ما هر سه اهل سوسنگرد هستیم و خانه ما سه نفر هزار متر بیشتر با هم فاصله ندارد. من از دبستان با بیت‌سعید همبازی بودم و بعداً زهیوی هم به جمع ما اضافه شد. ما همدیگر را می‌شناسیم و در واقع مثلث خطرناکی هستیم. هر تیمی غفلت کند، حتماً از ما گل خواهد خورد.
او در مورد صدرنشینی استقلال خوزستان عنوان کرد: خوشحالم که صدرنشین هستیم، اما حفظ این صدرنشینی خیلی سخت است. باید بازی‌ها را با برد پشت‌سر بگذاریم. نکته مهم در تیم ما این است که همه بازیکنان در دفاع و حمله از یکدیگر حمایت می‌کنند.
زبیدی در مورد شانس قهرمانی تیمش، گفت: خیلی از تیم‌ها هزینه می‌کنند و بازیکن می‌گیرند تا قهرمان شوند. ما هم به‌اندازه خودمان هزینه کردیم و چرا نباید دنبال قهرمانی باشیم؟ این درست است که بازیکنان ما گرانقیمت نیستند، ولی ما بی‌نهایت برای قهرمانی انگیزه داریم. به‌عنوان مثال قرارداد من 60میلیون تومان است، ولی راضی هستم و می‌توانم در آینده شرایط بهتری پیدا کنم.
بازیکن استقلال خوزستان در پایان در خصوص کار کردن با عبدالله ویسی اظهار داشت: واقعاً فکر نمی‌کردم ویسی اینقدر خوب باشد. او یک مربی به‌روز است و فوتبال را می‌فهمد. ما از کار کردن با او واقعاً راضی هستیم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-16 10:25:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر