فهرست
بیت‌سعید: اسکوچیچ گفت لیاقت بازی در لیگ برتر را نداری! / دیگر برنامه 90 نمی‌رویم
بیت‌سعید: اسکوچیچ گفت لیاقت بازی در لیگ برتر را نداری! / دیگر برنامه 90 نمی‌رویم

بیت‌سعید: اسکوچیچ گفت لیاقت بازی در لیگ برتر را نداری! / دیگر برنامه 90 نمی‌رویم

آی اسپورت- حسن بیت‌سعید در دیدار مقابل پدیده مشهد دوگل به ثمر رساند تا به صدر جدول گلزنان لیگ برتر صعود کند. این بازیکن جوان خوزستانی با بازی‌های فوق‌العاده، جواب محکمی به دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد داد چراکه اسکوچیچ ابتدای فصل او را رد کرده بود. بیت‌سعید بعد از آقای گلی در لیگ مصاحبه‌ای با همشهری ورزشی انجام داده است که مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید.

 

از بازی با پدیده و صدرنشینی در لیگ بگویید.
در بازی با پدیده خیلی خوب بودیم و برای صدرنشینی در لیگ برد می‌خواستیم. طبیعی بود که به یک امتیاز هم راضی نباشیم و با توجه به مساوی استقلال جلوی تراکتور این فرصت را داشتیم تا صدرنشین شویم. ما تلاش خودمان را کردیم و به جایگاهی که لیاقتش را داشتیم رسیدیم. خدا راشکر، شرمنده مردم خوزستان نشدیم.

 
ابتدای فصل فکر می‌کردید در لیگ با حضور تیم‌های قدرتمند صدرنشین شوید؟
من قبل از شروع فصل این پیش‌بینی را داشتم. یک خبرنگار ابتدای فصل به من گفت قبول داری تیم‌تان کاندیدای سقوط است! اما من جواب دادم که به جرات می‌گویم استقلال‌خوزستان جزو بالانشین‌های جدول می‌شود.
 

دلیل موفقیت استقلال‌خوزستان در این فصل چه بوده؟ تیمی که با بازیکنان بومی لیگ را شروع کرد...
فکر می‌کنم روآوردن به بازیکنان جوان و باانگیزه بومی و همچنین صداقت آقای ویسی با بازیکنان و مدیریت باعث شد تیم در این فصل نتیجه بگیرد. آقای ویسی در این فصل به عنوان یک برادر بزرگ‌تر از بازیکنان حمایت می‌کند. ایشان بعد از دو فصلی که در لیگ به دلایلی موفق نبودند در این فصل خیلی خوب تیم را جمع و جور کردند.
 

خودتان هم در اولین حضور در لیگ برتر خیلی خوب کار کردید...
پارسال من به عنوان بهترین بازیکن لیگ یک انتخاب شدم و همین مساله مسئولیت من را سنگین‌تر می‌کرد چون می‌خواستم از عملکرد خودم دفاع کنم. به همین دلیل از من انتظار بیشتری داشتند و من هم می‌خواهم همین روند را ادامه بدهم.
 

با این موفقیت به احتمال زیاد به برنامه نود دعوت می‌شوید؛ نمی‌ترسید طلسم شوید؟
فکر نمی‌کنم از تیم ما کسی به برنامه نود برود . بعد از اینکه روح‌الله سیف‌اللهی به نود رفت و در بازی‌های بعدی ناکام بود فکر نمی‌کنم مسئولان و مربی تیم اجازه دهند از تیم ما کسی به نود برود. خدا را شکر سیف‌اللهی در دوبازی گذشته خیلی خوب کار کرده است.
 

درست است که ابتدای فصل دراگان اسکوچیچ شما را رد کرده بود؟
بله؛ همینطور بود. بعد از صعود فولاد نوین جلسه‌ای بین آقای دهکردی، موسوی و اسکوچیچ و ما برگزار شد که ایشان گفتند، درست است فولاد نوین صعود کرده اما بازیکنانش در حد لیگ برتر نیستند. بعد از این جلسه آقای دهکردی و مسئولان تیم از ما خواستند در تمرینات شرکت کنیم.
 

در تمرینات به عنوان بازیکن تستی شرکت کردید؟
وقتی پرسیدیم قرار است که به عنوان بازیکن تستی در تمرین شرکت کنیم به ما گفتند نه این‌طور نیست. اما در دو روز اول اسکوچیچ به من در پست دفاع چپ که پست خودم نبود بازی داد و فهمیدم در این پست هم می‌توانم بازی کنم. روز سوم هم اسکوچیچ به ما گفت، به درد تیم نمی‌خورید. من و آشوری و جانفزا و زبیدی هم به استقلال‌خوزستان آمدیم.
 

در حال حاضر حرفی برای اسکوچیچ ندارید؟
من هیچ‌وقت علیه مربی حرف نمی‌زنم. به هر حال مربیگری سلیقه‌ای است و من احترام می‌گذارم اما خدا را شکر در استقلال‌خوزستان ثمره زحماتم را گرفتم و از این به بعد گل‌های بیشتری می‌زنم. شاید آقای گلی جواب خوبی برای اسکوچیچ باشد اما من می‌خواهم ابتدا به تیم کمک کنم. اتفاقا اسکوچیچ با حرفش به ما انگیزه داد و شوک وارد کرد. او گفت، ما لیاقت بازی در لیگ برتر را نداریم اما نشان دادیم که بازی در لیگ برتر حق ماست. من از پایه‌های فولاد در این تیم بودم و شرایط برای حضورم در تیم بزرگسالان مهیا بود اما خدا را شکر می‌کنم در یک تیم خوب خوزستانی بازی می‌کنم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-16 11:21:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر