فهرست
گابریل: به هر تیم ایرانی می‌روم به جز استقلال
گابریل: به هر تیم ایرانی می‌روم به جز استقلال

گابریل: به هر تیم ایرانی می‌روم به جز استقلال

آی اسپورت - این روزها صحبت‌هایی درباره حضور فرناندو گابریل در استقلال مطرح می‌شود. هر چند هم استقلال و هم گابریل این خبر را تکذیب می‌کنند. در آخرین واکنش گابریل گفته است:« چند روز پیش بود که متوجه شدم در رسانه‌های ایران اعلام شده باشگاه استقلال به من پیشنهاد همکاری داده است. واقعیت این است که این پیشنهاد به صورت رسمی به من نرسید. من روزهای خوبی در پرسپولیس داشتم و برای هواداران این تیم احترام زیادی قائلم، به همین خاطر هیچ‌وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که برای رقیب دیرینه پرسپولیس بازی کنم و هواداران پرتعداد قرمز را ناراحت کنم.»
هافبک فصل گذشته پرسپولیس داشتن پیشنهاد از باشگاه‌های ایرانی را رد کرده است:« من هیچ پیشنهاد رسمی از ایران نداشته‌ام، هر چند دوست دارم دوباره فضای فوتبال ایران و پرسپولیس را تجربه کنم. به هرحال اگر قرار باشد در ایران بازی کنم به هر تیمی می‌روم، جز استقلال.»
گابریل در مورد پستی که در اینستاگرامش منتشر کرد و در آن با نشان دادن عدد شش اعلام کرد که همیشه قرمز است گفته:«‌ به عنوان یک پرسپولیسی این کار را انجام دادم و خواستم به صورت رسمی به همه هواداران بگویم که یک پرسپولیسی هستم. می‌دانم عدد شش برای هواداران پرسپولیس چقدر مهم و بزرگ است.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-16 11:55:42
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۸
دلالها دست بکار شدن تا این بازیکن بی کیفیت رو دوباره بیارن ایران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر