فهرست
پیش بازی رئال-بارسا: آخرین ضربه رو محکم‌تر بزن
پیش بازی رئال-بارسا: آخرین ضربه رو محکم‌تر بزن

پیش بازی رئال-بارسا: آخرین ضربه رو محکم‌تر بزن

آی اسپورت- بارسلونا، موفق شده بود ال‌کلاسیکو ی رفت را با پیروزی پشت سر بگذارد ولی حالا در حالی که تنها 10 بازی به پایان باقی مانده، با اختلاف 4 امتیاز نسبت به صدرجدول، در رده ی سوم قرار گرفته است.

شکست در مقابل وایادولید و رئال سوسیداد، باعث شد تا کاتالانها در طول هفته های گذشته، امتیازات زیادی از دست بدهند و این درحالیست که رئال مادرید پس از شکست در ال‌کلاسیکو رفت، در هیچ رقابتی شکست دیگری متحمل نشده (31 بازی) و توانسته اختلاف امتیاز را از 5 امتیاز کمتر از بارسا، به 4 امتیاز بیشتر از آنها برساند.

ولی اینیستا معتقد است که تیمش می‌تواند از پیروزی‌های پیشین در برنابئو متاثر شده و بار دیگر رئال مادرید را شکست دهد.

وی گفت: "بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم که شجاع باشیم.برای قهرمانی در لالیگا باید پیورز باشیم. باید بهترین بازیمان را به نمایش بگذاریم.

وی افزود: "نمی‌توان فکر منفی یا شکی را وارد کرد . می‌خواهیم پیروز شویم و به صدرنشین جدول، فشار وارد کنیم.

"BBC" مادرید، متشکل از گرث بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو در طول هفته‌های گذشته با زدن 50 گل، در صدر اخبار قرار گرفته‌اند ولی بارسلونا هم مثلث قدرتمندی با حضور پدرو، مسی و الکسیس سانچز دارد که توانسته در لالیگا 49 گل به ثمر برساند.

پدرو در ماه‌های گذشته بسیار خوب کار کرده و سانچز، در بهترین دوران فوتبالش تحت هدایت جراردو مارتینو به سرمی‌برد و در الکلاسیکو ی رفت موفق به زدن گل پیروزی بخش بارسلونا شد.

با این حال، به نظر می‌رسد هر دوی این بازیکنان روز یکشنبه نیمکت نشین خواهند شد و نیمار و اینیستا، برای کنترل کردن بازی مانند منچسترسیتی، به میدان خواهند آمد.

اینیستا در این رابطه گفت: " عادلانه نیست که همیشه یکی از آنها باید روی نیمکت بنشیند. پدرو و الکسیس فصل قوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشته‌اند و حتی اگر در ترکیب اصلی نباشند، کمک بسیاری به ما خواهند کرد.

مصدومیت جرارد پیکه کاملا بهبود یافته ولی کاپیتان کارلس پویول، احتمالا به این دیدار نخواهد رسید.آیساک کوئنکا و جاناتان دوس سانتوس نیز به این بازی رسیده‌اند.

باقی ترکیب مارتینو، آماده ی بازی کردن است ولی این در حالیست که در 4 هفته ی آینده تیمش باید در یک چهارم لیگ قهرمانان ، دو بازی مقابل اتلتیکو مادرید انجام دهد و در فینال کوپا دل ری، بار دیگر ال‌کلاسیکویی دیگر برگزار کند.

مارتینو از اینکه حضورش در فصل بعد را تایید کند، سر باز زد و س