فهرست
سرمربی پیکان: پیکان مدعی صعود نیست!
سرمربی پیکان: پیکان مدعی صعود نیست!

سرمربی پیکان: پیکان مدعی صعود نیست!

آی اسپورت- با وجود پایان نیم فصل اول در لیگ یک و کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل توسط پیکان، سرمربی این تیم یک بار دیگر تاکید کرد تیمش مدعی صعود به لیگ برتر نیست.
به گزارش آی اسپورت و به نقل از تسنیم، علیرضا مرزبان در خصوص قهرمانی تیمش در نیم‌فصل رقابت‌های لیگ یک اظهار داشت: واقعیت این است که به قهرمان نیم‌فصل جام نمی‌دهند، اما خوشحالم که بازیکنان جوان تیمم به طرف جلو حرکت کردند و ارزش بالای فنی خود را به نمایش گذاشتند.
وی افزود: احساس خوبی دارم وقتی تیمم در صدر جدول قرار دارد و همیشه به شاگردانم گفته‌ام که عقاب خوب همیشه چنگالش را نشان می‌دهد.
سرمربی تیم فوتبال پیکان با تمجید از عملکرد شاگردانش در دیدار با شهرداری اردبیل، تأکید کرد: در این بازی بعد از زدن دو گل همچنان به بازی خوب‌مان ادامه دادیم و حتی می‌توانستیم گل‌های سوم، چهارم و پنجم را هم به ثمر برسانیم. در واقع بازیکنان در نیمه دوم عالی کار کردند و شایسته تقدیر هستند.
مرزبان در واکنش به این سؤال که آیا تیمش می‌تواند به این روند تا پایان فصل ادامه دهد یا نه؟، تصریح کرد: بازیکنان تیم ما جوان هستند و نفراتی در تیم‌مان داریم که فصل پیش فقط یک بازی در لیگ یک انجام داده بودند. بیشتر آنها فصل قبل بیشتر کنار تیم بودند و خیلی کم فرصت بازی کردن پیدا کرده بودند، اما با این نفرات توانستیم یک نیم‌فصل خیلی خوب را پشت سر بگذاریم و به طرف جلو حرکت کنیم.
وی یادآور شد: من استراتژی بلند مدت برای تیمم داشتم و به مدیران باشگاه هم گفتم که با جوان‌گرایی باید رو به جلو حرکت کنیم و فقط دنبال صعود به لیگ یک نباشیم، بلکه آینده را ببینیم. هنوز هم اعتقاد دارم تیمم مدعی صعود به لیگ برتر نیست بلکه دنبال این هستیم که کیفیت خود را روزبه‌روز افزایش دهیم. اطمینان داشته باشید اگر این تیم به لیگ برتر صعود کرد با جذب چند بازیکن خوب دیگر می‌تواند یکی از بهترین تیم‌های ایران باشد.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-16 12:02:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر