فهرست
تونی احساساتی: قلبم را در تبریز جا گذاشتم
تونی احساساتی: قلبم را در تبریز جا گذاشتم

تونی احساساتی: قلبم را در تبریز جا گذاشتم

آی اسپورت - تونی اولیویرا تقریبا ۱۰ روزی است که از ایران رفته اما هنوز مدت زمان زیادی نشده است دلتنگ شده.دلتنگ تبریز،تراکتورسازی و هواداران این تیم. او که این روزها در منزل ویلایی اش در حال استراحت است شاید این بار دیگر هیچ وقت منتظر دعوت نامه ای از سوی باشگاه تراکتورسازی نباشد.تونی پس از ترک تبریز همچنان به خاطرات خود در ایران فکر می کند.او می گوید:«حالم خوب است.در کنار خانواده هستم و باید مدتی به استراحت بپردازم.در ماه های اخیر،فشار روانی زیادی را تحمل کردم اما دیگر هیچ خاطره تلخی از تبریز را به یاد نمی آورم.همه خاطرات من خوب و شیرین است به خصوص که پس از برد مقابل ملوان توانستم با هواداران تراکتورسازی خداحافظی کنم.»
تونی ادامه می دهد:«به شما می گویم امروز پر از احساسات شیرین هستم.من قلبم را در تبریز جا گذاشتم و افتخار می کنم هواداران تراکتورسازی این موضوع را می دانند. در زمان خداحافظی همه ما اشک می ریختیم و این هم جذابیت فوتبال است که آدم ها را تحت هر شرایطی،حتی در زمان خداحافظی مهربان می کند.»

منبع:خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-16 12:15:24
نظر دهید
۲ نظر
آیدین قاراداغلی
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۷
آتا تونی عشقیم،روحوم، جانیم سان.
یک مربی بزرگ با دانش علمی بالا وشخصیتی دوست داشتنی که مثل ایرانی ها بلد نبود دروغ بگوید یا سیاه نمایی کند. خیلی دوستت داریم
-
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۵۶
یارو دندون تبریزیا رو شمرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر