فهرست
گزینه‌های آبراموویچ برای جانشینی مورینیو مشخص شدند
گزینه‌های آبراموویچ برای جانشینی مورینیو مشخص شدند

گزینه‌های آبراموویچ برای جانشینی مورینیو مشخص شدند

آی اسپورت - منابع خبری نشریه بریتانیایی تلگراف اعلام کرده‌اند؛ مالک متمول باشگاه چلسی پس از شکست اخیر تیمش مقابل لسترسیتی و بحرانی‌تر شدن اوضاع چلسی، در حال انتخاب گزینه‌های در دسترس برای جانشینی فوری مورینیو در صورت ادامه روند فعلی است.
تقریبا همه می‌دانند که پپ گواردیولا، دیگو سیمئونه و آنتونیو کونته در مدت اخیر به عنوان جدی‌ترین گزینه‌های جانشینی ژوزه مورینیو در چلسی معرفی شده‌اند اما ماجرا اینجاست که هیچ‌کدام از این سه مربی لااقل تا تابستان آینده در دسترش نیستند و چلسی در مقطع فعلی که بحران این باشگاه وخیم‌تر از همیشه شده، نمی‌تواند روی حضور آنها حساب کند. به  همین دلیل آنطور که منابع خبری تلگراف اعلام کرده‌اند، آبراموویچ سراغ گزینه‌های در دسترس رفته تا اگر مورینیو نتوانست تیمش را از بحران ایجاد شده خارج کند، سراغ آنها برود. لیستی که تلگراف منتشر کرده، این‌ها هستند: اونای امری، سرمربی سویا؛ رونالد کومن، سرمربی ساوتهمپتون به همراه گاس هیدینگ و کارلو آنچلوتی که در حال حاضر بدون تیم هستند.
البته آن‌طور که تلگراف نوشته، آبراموویچ همچنان قصد دارد به حمایت خود از مورینیو ادامه بدهد تا شاید آقای خاص بتواند خودش چلسی را از بحران عجیبی که گرفتارش شده خارج کند اما این سیاهه، محتمل‌ترین مربیانی هستند که ممکن است در صورت ادامه این روند روی نیمکت چلسی بنشینند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-16 12:47:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر