فهرست
بیک‌زاده: مشکلی نیست، به سمت مظلومی می‌روم
بیک‌زاده: مشکلی نیست، به سمت مظلومی می‌روم

بیک‌زاده: مشکلی نیست، به سمت مظلومی می‌روم

آی اسپورت - هاشم بیک‌زاده فردا با صبای قم در مقابل استقلال و پرویز مظلومی قرار می‌گیرد. او که به شکل خوشایندی از این تیم جدا نشد درباره این بازی می‌گوید:« بازی مقابل استقلال برای من حساس نیست، چون قبلاً با پیراهن سپاهان هم مقابل استقلال بازی کرده‌ام. به هر حال قسمت این بود که از استقلال جدا شوم و دوست هم ندارم در مورد گذشته حرف بزنم. در کل از انتخاب صبا راضی هستم. در ضمن باید بگویم استقلال و هوادارانش همیشه برایم قابل احترام هستند. من الان بازیکن صبا هستم و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشم.»
بیک‌زاده در مورد اینکه آیا در صورت گل زدن به استقلال خوشحالی خواهد کرد یا خیر می‌گوید:« من مدافع هستم و ابتدا باید وظایف خودم را انجام بدهم، ولی اگر به استقلال گل بزنم قطعا خوشحالی نخواهم کرد. من امیدوارم در این بازی گل بزنم و با گل من استقلال را شکست بدهیم.»
هاشم در پاسخ به این پرسش که آیا قبل از بازی به سمت پرویز مظلومی می‌رود یا نه می‌گوید: «من مشکلی با مظلومی ندارم و به سمت او می‌روم. مظلومی مربی من بوده و اختلافی هم بین ما وجود ندارد. حتی او قبل از شروع به کارش نامه نوشت و خواهان ماندن من در استقلال شد، ولی به هر حال من تصمیم گرفتم به صبا بروم.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-16 14:29:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر