فهرست
هفت بازیِ بزرگ برای تیم ویسی/ پدیده به زمین سخت رسید
هفت بازیِ بزرگ برای تیم ویسی/ پدیده به زمین سخت رسید

هفت بازیِ بزرگ برای تیم ویسی/ پدیده به زمین سخت رسید

آی اسپورت- نبرد با ذوب آهن در اصفهان، پرونده نیم فصل اول را برای استقلال خوزستان خواهد بست. آن ها با هر نتیجه ای در این مسابقه، نیم فصل شگفت انگیز و موفقی را به پایان خواهند برد اما پیروزی و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل، طبیعتا ارزش فوق العاده ای برای بچه های ویسی دارد. ذوب، آغازکننده روزهای سخت استقلال خوزستان در رقابت های لیگ برتر است. یک هفته بعد، آن ها باید روبروی سپاهان قرار بگیرند. سپاهانی که دو مهره برزیلی اش را دوباره در اختیار خواهد داشت و شاید در آغاز نیم فصل دوم، چند بازیکن جدید را نیز به خدمت بگیرد. 


در دومین هفته از نیم فصل دوم لیگ برتر، آبی های موفق اهواز باید در آزادی با پرسپولیس مسابقه بدهند. تیم برانکو طبیعتا انگیزه زیادی برای گرفتن انتقام بازی رفت از این تیم خواهد داشت. فولاد خوزستان، رقیب بعدی استقلا خوزستان است. تیمی که شاید تا آن مقطع سرمربی اش را نیز تغییر داده باشد و با روحیه بهتری دربی اهواز را برگزار کند. 


سایپا، تراکتور و صبا، سه رقیب بعدی تیم ویسی به شمار می روند. تیم های جلالی و دایی از بهترین تیم های لیگ پانزدهم هستند و روی نیمکت تراکتور نیز، امیر قلعه نویی پرانگیزه نشسته است. به نظر می رسد هفت هفته پیش رو، سخت ترین مقطع فصل برای حسن بیت سعید و همبازی ها باشد. تیمی که اگر از این بازی های دشوار متوالی به سلامت عبور کند و امتیاز زیادی از دست ندهد، یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود. عیارِ واقعی تیم ویسی برای قهرمانی، در این هفته ها مشخص می شود. هر چند که آن ها در تابستان برای سقوط نکردن بسته شده بودند و حالا شاید با هر نتیجه ای، خدشه ای به فصل موفقیت آمیزشان وارد نشود. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-12-16 15:57:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر