فهرست
رویای هیجان انگیز یحیی: صدرنشینی ذوب بعد از 5 سال
رویای هیجان انگیز یحیی: صدرنشینی ذوب بعد از 5 سال

رویای هیجان انگیز یحیی: صدرنشینی ذوب بعد از 5 سال

آی اسپورت – از لیگ سوم تا دهم، ذوب آهن یکی از مدعیان ثابت قهرمانی بود. مدعی که بعضی اوقات نیم فصل دوم، گاهی اوقات هفته‌های آخر و یک بار در لیگ هشتم فقط 90 دقیقه برای قهرمانی کم آورد. ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا هم تا فینال جلو رفت اما نتوانست قهرمان شود.
بعد از لیگ دهم، بسیاری از ستاره‌های ذوب آهن از این تیم رفتند و تا قبل از حضور گل‌محمدی، آن‌ها به یک تیم انتهای جدولی تبدیل شده بودند. آخرین بار، ذوب آهن هفته بیست و ششم لیگ دهم صدرنشینی در جدول لیگ را تجربه کرد و پس از آن همیشه در یکی از رتبه‌های میانه یا انتهای جدول بود. جمعه، ذوب آهن می‌تواند بعد از 5 سال با یحیی صدرنشین لیگ برتر شود.
ذوبی‌ها در حال حاضر، تیم سوم جدول هستند و جمعه میزبان استقلال خوزستان صدرنشینی فعلی لیگ خواهند بود. استقلال تیم دوم هم با صبا چهارمین تیم جدول بازی می‌کند. اگر ذوب آهن استقلال خوزستان را ببرد و استقلال در ادامه بازی‌های بدون بردش نتواند صبا را شکست دهد، ذوبی‌ها از رده سوم به صدر جدول لیگ می‌رسند. البته استقلال خوزستان ویسی این فصل بجز باخت هفته اول به سپاهان، در بقیه بازی‌ها بی شکست بوده و ذوبی‌ها برای صدرنشینی کار بسیار سختی مقابل شکست ناپذیرترین تیم لیگ خواهند داشت.
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2015-12-16 16:59:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر