فهرست
پاسخ تند همسر حجازی: نیازی به کادوی آدمهای کوچک نیست
پاسخ تند همسر حجازی: نیازی به کادوی آدمهای کوچک نیست

پاسخ تند همسر حجازی: نیازی به کادوی آدمهای کوچک نیست

آی اسپورت- وکیل امیر قلعه‌نویی در مصاحبه‌ای که با رسانه‌ها داشت رسما اعلام کرد که اگر ناصر حجازی خودش زنده بود به هیچ عنوان اجازه پخش این فیلم را نمی‌داد و شکایت ما برای جلوگیری از اکران این مستند، بهترین هدیه به ناصر حجازی در روز تولدش بود.
همسر حجازی واکنش تندی به این صحبتها داشته است:« همین صحبت این آقا که بنده اصلا او را نمی‌شناسم خودش توهین بزرگی است. اما خیلی دوست دارم بدانم که این آقا اصلا در کدام دانشگاه درس خوانده است. مساله مهمی که باید بگویم هم این است که ناصر حجازی و خانواده‌اش خدا را شکر هیچ‌وقت به هدیه و اظهار لطف چنین آدم‌های کوچکی نیاز نداشته‌اند و نخواهند داشت. من از دیروز تلفن ناصر را روشن کرده‌ام و شاید برای‌تان جالب باشد که حدود پنج هزار پیامک از طرف مردم برای تبریک تولد حجازی منتشر شده است. وقتی این لطف مردم وجود دارد و یاد ناصر برای مردم زنده است، او هیچ‌وقت احتیاج به کادوی چنین آدم‌های کوچکی ندارد.
لطف مردم و زنده نگه داشته شدن یاد ناصر و فراموش نشدن او بزرگ‌ترین کادو است که مردم به او و خانواده‌اش می‌دهند. ما یک اس‌ام‌اس تبریک مردم را‌با کادوهای این آقایان عوض نمی‌کنیم! چون نیازی به آنها نداریم! ناصر حجازی آنقدر نامش بزرگ است که صحبت‌های چنین آدم‌های کوچکی برای هیچ کدام از ما اهمیت نداشته باشد.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-16 21:30:51
نظر دهید
۲ نظر
هومن
پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴، ۰۹:۳۴
پس لطفا اینقدر از اسم اون مرحوم برا خودتون دکان باز نفرمایید
رضا
پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۸
بابا حمع کنید این بساط رو ... تموم کنید ابن خزعبلات رو ....هر دو سر ماجرا، استقلال رو ارث پدری میدونن ... این بچه(آتیلا ) بخاطر اسم بابای مرحومش وارد فوتبال شد بدون اینکه لایقش باشه، هر جا مرحوم حجازی مربی بود پسرش رو سرجهازی با خودش می برد....
امیر خان !! و باندش هم که پرونده شون واسه همه روشنه . شما را بخدا واسه پر کردن جیبهاتون با احساسات هواداران جوانی که از خیلی از مسائل پشت پرده بی خبرن بازی نکنید. حواستون به حساب و کتاب آخرت هم باشه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر