فهرست

پورحیدری در فکر خداحافظی از استقلال؟

آی‌اسپورت- منصور پورحیدری سال‌هاست استقلال را همراهی می‌کند. از زمانی که به عنوان مدافع در ترکیب تاج سابق قرار می‌گرفت تا هدایت استقلال به عنوان سرمربی و حالا هم به عنوان سرپرست. اما به نظر می‌رسد که پورحیدری باید کم کم به فکر خداحافظی باشد. شرایط سنی و اوضاع جسمانی سرپرست استقلال چندان مساعد نیست به طور که او چندی پیش در مصاحبه‌ای در باره دلیل حضور کمش در تمرینات استقلال گفت: «مسابقات به صورت مداوم برگزار می‌شود و متاسفانه من هم مشکل قند دارم. باید سعی کنم سرما نخورم تا از بدنم محافظت کنم. البته تلفنی همه مسائل را زیرنظر می‌گیرم و خدا کند که سرما زودتر تمام شود. من هم بتوانم کامل در اختیار تیم باشم».

پورحیدری به تازه‌گی علاوه بر تمرینات، مسابقات استقلال را هم به دلیل مشکلات جسمانی از دست می‌دهد. او امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد: «به طرز وحشتناکی سرماخورده‌ام و فکر نمی‌کنم بتوانم استقلال را برابر صبا همراهی کنم و مجبور هستم استراحت کنم تا بهبودی‌ام را به دست بیاورم».

آنچه که مشخص است تیمی مانند استقلال نیاز به سرپرستی دارد که بتواند حداقل در زمان مسابقات کنار تیمش باشد و نبود پورحیدری می‌تواند مشکلاتی را برای استقلال ایجاد کند و با توجه به وضعیت منصور پورحیدری شاید لازم باشد که او تصمیمی هر چند سخت بگیرد. بازنشستگی به نظر تنها گزینه پیش روی مرد کهنه‌کار آبی‌های پایتخت به حساب می‌آید.

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-16 22:13:00
نظر دهید

۲ نظر
اکسل ویتسل
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۰
این چه طرز تیتر زدنه چقدر آدم های کثیفی هستید
اکسل ویتسل
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۰
این چه طرز تیتر زدنه چقدر آدم های کثیفی هستید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر