فهرست
رونی: گلم از روی غریزه بود
رونی: گلم از روی غریزه بود

رونی: گلم از روی غریزه بود

آی اسپورت- وین رونی گل زیبایش به وست هم را" غریزی و شانسی" خواند و آن را زیباترین گلش نخواهند.

این مهاجم 28 ساله توانست در دیدار روز گذشته دو بار دروازه ی وست هم را بگشاید و گل اولش را از 50 متری با یک شوت استثنایی به ثمر رساند.

آدرین، دروازه بان وست هم کمی جلوتر از محوطه ی 6 قدم ایستاده بود که رونی متوجه این موضوع شد و با یک شوت بسیار زیرا دروازه را باز کرد.

گل رونی در حالی به ثمر رسید که بکهام نیز در ورزشگاه حضور داشت و کاپیتان سابق انگلستان در سال 1996، موفق شده بود مقابل ویمبلدون، گلی مثل گل وین رونی به ثمر برساند.

رونی در مصاحبه با Sky Sports گفت: "غریزی بود.برگشتم، به دروازه بان نگاه کردم که کمی جلو آمده بود.

از این شوت ها زیاد می‌زنم و خوشبختانه امروز به گل تبدیل شد.نمی‌خواهم بگویم که بهترین گلم بود.بعضی اوقات در تمرینات امتحان می‌کنی و همیشه اتفاق نمی‌افتاد، بنابراین وقتی به گل تبدیل می‌شود فوق العاده است.

فکر می‌کنم بازی با المپیاکوس تاثیر زیادی در روحیه ی ما و هوادارنمان داشت. امروز بسیار خوب بازی کردیم و از اینکه نتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم، ناراحت هستیم."

هفته ی گذشته یونایتد در زمین خود 3-0 از لیورپول شکست خورد ولی با این حال رونی معتقد است که یونایتد می‌تواند از شکست لیورپول درس بگیرد و در برابر تیم پیگرینی، خوشین خواهند بود.

وی افزود: "امروز نتیجه ی خوبی گرفتیم. پس از شکست هفته ی پیش به این نتایج نیاز داشتیم. بازی مقابل المپیاکوس به ما کمک بسیاری کرد. می‌توانید اطمینان خاطر را در تیم ببینید.

بازی مقابل سیتی، بازی بزرگی خواهد بود. برای شهر، هواداران و بازیکنان. به این بازی امیدواریم و پس از دو نتیجه ی خوب، با اطمینان خاطر برای این بازی آماده خواهیم شد."

     
آی اسپورت
2014-03-23 14:57:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر