فهرست
سرسختی مربی رم با وجود کنار رفتن از جام حذفی؛ استعفا نمی دهم!
سرسختی مربی رم با وجود کنار رفتن از جام حذفی؛ استعفا نمی دهم!

سرسختی مربی رم با وجود کنار رفتن از جام حذفی؛ استعفا نمی دهم!

آی اسپورت – رودی گارسیا سرمربی رم که تیمش شکستی عجیب مقابل تیم اسپتزیا داشت و از جام حذفی ایتالیا حذف شد٬ تاکید کرده که با وجود نتایج بسیار ضعیف در چند وقت اخیر به هیچ قصد استعفا کردن از پست خود را ندارد. تساوی بدون گل دو تیم در ۱۲۰ دقیقه بازی باعث شد کار به ضربات پنالتی بکشد و در این ضربات٬ اسپتزیا که تیمی از سری B ایتالیا به حساب می آید با نتیجه ۴-۲ حریف سرشناس خود را شکست داد.
با این نتیجه فشار انتقادات از رودی گارسیا مربی فرانسوی رم بیشتر شد اما او که در سال ۲۰۱۳ هدایت جالوروسی را برعهده گرفته سرسختانه از عملکرد خودش دفاع کرد: «من کنار نخواهم رفت. می مانم و تا پای جانم می جنگم. با بازیکنان صحبت خواهم کرد اما واقعیت این است که امشب توجیهی برای باخت نداشتیم.»
گرچه رم توانسته به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برسد (در این مرحله با رئال مادرید رو به رو می شوند) اما آنها در لیگ ایتالیا تیم پنجم هستند و هفت امتیاز کمتر از اینتر صدرنشین دارند. گارسیا می گوید از اینکه تیمش خوب دفاع می کند و کم گل می خورد خوشحال است اما باید راهی برای گل زدن هم پیدا کند: «ما سه بازی است که گل نخورده ایم اما از نظر تاکتیکی تعادل خود را از دست داده ایم چون قبلا خیلی خوب گل می زدیم و الان این کار را نمی کنیم.»
     
آی اسپورت
2015-12-17 02:26:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر