فهرست
یوونتوس ۴ – تورینو ۰؛ آتشبازی بیانکونری در دربی شهر تورین
یوونتوس ۴ – تورینو ۰؛ آتشبازی بیانکونری در دربی شهر تورین

یوونتوس ۴ – تورینو ۰؛ آتشبازی بیانکونری در دربی شهر تورین

آی اسپورت – یوونتوس همچنان در مسیر پیشرفت و صعود قدم بر می دارد و در ادامه این مسیر توانست در دربی شهر تورین با نتیجه ۴-۰ تیم تورینو را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا صعود کند.
در این بازی سیمونه زازا ستاره اصلی یوونتوس بود. این ملی پوش ایتالیایی در کنار آلوارو موراتا فرصت بازی در خط حمله یووه را به دست آورده بود. او از این فرصت به خوبی استفاده کرد و دو گل زد هرچند خوش شانس هم بود که بابت تکلهای بی مهابای خود از سوی داور بازی اخراج نشد. زازا در دقایق ۲۸ و ۵۱ گلهایی زد که قدرت و دقت او را به خوبی نشان می داد. او از زمانی که از ساسولو به یووه آمده توانسته پنج گل برای این تیم به ثمر برساند که با توجه به فرصتهای محدودی که برای بازی کردن در اختیار او قرار گرفته آمار خوبی به حساب می آید.
تورینیو لحظاتی قبل از اینکه ۲-۰ عقب بیفتد٬ با اخراج کریستین مولینارو بابت کسب دو کارت زرد مواجه شد. دیبالا هم که به عنوان بازیکن جانشین به جای زازا به بازی آمده بود در دقیقه ۷۳ گل سوم بیانکونری را به ثمر رساند.
آخرین و زیباترین گل این دیدار را هم پل پوگبا با یک ضربه ایستگاهی دیدنی به ثمر رساند تا روز بد تورینو تکمیل شود تا شاگردان الگری که مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی به حساب می آیند و سال گذشته در فینال این رقابتها رم را شکست داده اند٬ در مرحله بعدی به مصاف برنده دیدار تیمهای لاتزیو و اودینزه بروند.
     
آی اسپورت
2015-12-17 03:05:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر