فهرست

تعبیر روزنامه فرانسوی از سفر بلاتر به ایران

آی اسپورت - روزنامه فرانسوی liberation در مصاحبه با سپ بلاتر درباره موضوعات مختلفی با وی صحبت کرد. بلاتر در گفت‌وگو با این پایگاه اینترنتی عنوان کرد، در زندگی‌اش هیچ کار خلافی انجام نداده است.
او که از طرف کمیته اخلاق فیفا محروم شده است و به احتمال زیاد محرومیتش تمدید می‌شود در این مصاحبه گفت: من در زندگی‌ام هیچ کار بدی انجام نداده‌ام که بخواهم خودم را سرزنش کنم. من انسان با وجدانی هستم و درباره اقداماتی که در فیفا صورت گرفته فقط می‌توانم افسوس بخورم و اعلام کنم که این اتفاقات در همه جای دنیا و در همه نهادها و سازمان‌ها نیز امکان رخ دادنش هست.
رییس سابق فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در ادامه گفت: با وجدانی سالم و پاک به دادگاه می روم و ترسی هم از چیزی ندارم. دوست دارم که هرچه سریع‌تر این قضایا به پایان برسد و خیلی سریع پرونده فساد در فیفا بسته شود تا بیش از این همه اتفاقات خوب در فوتبال تحت الشعاع قرار نگیرد.
روزنامه liberation در ادامه از سفرهای عجیب بلاتر در دوران ریاستش بر بالاترین نهاد فوتبالی جهان سخت گفت و نوشت: بلاتر سفرهای عجیبی در چند سال اخیر داشته که معلوم نیست به چه دلیلی صورت گرفته از جمله سفر به ایران و میانمار است که معلوم نیست با چه هدفی صورت گرفته است. به نظر می رسد او به جهانی کردن خود فکر می‌کرده است.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2015-12-17 10:01:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر