فهرست
حسرت 2142 روزه شهریار در مقابل آبی‌ها
حسرت 2142 روزه شهریار در مقابل آبی‌ها

حسرت 2142 روزه شهریار در مقابل آبی‌ها

آی اسپورت - دو تیم استقلال تهران و صبای قم امروز از ساعت 16:20 دقیقه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل هم صف آرایی می کنند. بدون شک جدال علی دایی و استقلالی ها پس از یک سال وقفه می تواند حساسیت های این مسابقه را بالا ببرد. جایگاه صبا و استقلال در جدول رده بندی هم به حساس تر و تماشایی تر شدن این دیدار کمک می کند. علی دایی قرار است برای پانزدهمین بار به عوان سرمربی مقابل استقلال قرار بگیرد. شهریار پیش از این با تیمهای سایپا، پرسپولیس، راه آهن و دوباره پرسپولیس در برابر آبی پوشان تهرانی قرار گرفته و حالا با چهارمین تیم که صبا نام دارد در پی اثبات دوباره خودش است.
عملکرد دایی مقابل استقلال حالت از عرش به فرش را دارد. بهترین گلزن تاریخ بازی های ملی جهان ابتدا با سایپا و پرسپولیس در سه سال اول سرمربی گریش اصلا به استقلال نباخت اما به یک باره و بعد از آن برد تاریخی 2-1 پرسپولیس با آن سوپر گل فوق العاده کریم باقری ورق برگشت و ماجراهای آی بدو، آی بدو و ... درست شد و حالا دایی 2142 روز است که موفق به شکست آبی پوشان پایتخت نشده است و در 6 بازی بعدی، 4 مساوی و 2 باخت حاصلش شده است.
تیم های علی دایی در 4 بازی اخیر با استقلال حتی نتوانسته اند گلزنی کنند و این می تواند برای او بدتر هم باشد اما این صبا، بوی همان سایپای سال 85 را می دهد. تیمی پرمدعا و بسیار خطرناک. باید ببینیم پرویز مظلومی که خاطره خوبی از جدال با علی دایی در قامت سرمربی استقلال دارد چه می کند. آمار دو برد و دو تساوی همین قضیه را اثبات می کند. 

منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2015-12-17 13:33:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر