فهرست
قلعه‌نویی: به استقلال اهواز کمک کنید
قلعه‌نویی: به استقلال اهواز کمک کنید

قلعه‌نویی: به استقلال اهواز کمک کنید

آی‌اسپورت- صحبت‌های قلعه‌نویی را پس از اولین پیروزی در تراکتورسازی می‌خوانید. 
 

* قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، اگر دوستان ناراحت نمی‌شوند باید مطلبی را بگویم و امیدوارم آنهایی که درباره‌شان صحبت می‌کنم، ناراحت نشوند. از استاندار محترم خوزستان خواهش می‌کنم فکری به حال استقلال اهواز کند. تیمی که خودم هم یک سال سرمربی آن بودم و از آقای مقتدایی که فردی ورزشی است، می‌خواهم به فکر این تیم باشد. درست است استان خوزستان سه تیم در لیگ برتر دارد، اما استقلال اهواز تیمی قدیمی و ریشه‌دار در این استان است.
* استقلال اهواز تیمی ریشه‌دار و ۵۰ ساله است و باید فکری به حال آن کنند. استقلال اهواز تاریخ فوتبال خوزستان است و خیلی از بزرگان از این تیم به فوتبال معرفی شدند. ممکن است میلیاردها تومان برای اینکه جامعه آسیب نبیند هزینه کنیم اما همین استقلال اهواز می‌تواند به راحتی جلوی آسیب‌های جامعه را بگیرد.
* من استقلال اهواز را دوست دارم چون اولین سال مربیگری‌ام را با این تیم گذراندم. شاید مسئولان این تیم از صحبت‌های من ناراحت شوند اما واقعا شرایط استقلال اهواز خوب نیست. حنطه، تهامی و بازیکنان این تیم از خودگذشتگی می‌کنند و تمام توانشان را می‌گذارند.
*من از نتیجه راضی هستم اما از بازی بازیکنانم به هیچ عنوان راضی نیستم. این تیم با تیم مدنظر من فاصله زیادی دارد. متاسفانه خیلی از بازیکنان ما ضعیف بودند. بچه‌ها زحمت کشیدند اما زحمت کشیدن با خوب بودن فرق دارد. امیدوارم در تعطیلات نیم‌فصل نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم. در مجموع این تراکتورسازی با تیم ایده‌آل من بسیار فرق دارد.
*بازیکنان بزرگ باید در زمین بزرگی کنند و این بزرگی کردن یعنی خوب بازی کردن، اما ما الان با آن تیم بزرگ فاصله داریم. از نظر من تراکتورسازی هم مشکل بدنی دارد و هم تاکتیکی و ما باید خیلی زود این مشکلات را حل کنیم، مطمئنا تعطیلات نیم‌فصل می‌تواند بهترین فرصت برای برطرف کردن نقاط ضعف‌مان باشد.
* این طور نگویید؛ استقلال اهواز، سپاهان را متوقف کرده و مقابل ذوب‌آهن هم امتیاز گرفته است. شاید این تیم الان شرایط ضعیفی داشته باشد اما بازیکنان خوبی دارد، به نظرم اگر شرایط این تیم عادی بود بهتر می‌توانستند نتیجه بگیرند.
*طبیعتا تعطیلات روی تیم‌ها تاثیرگذار است و تا تیمی شکل اصلی خود را می‌گیرد لیگ تعطیل می‌شود اما مشکل اصلی زیرساخت و این زمین‌های بازی است که تاثیر زیادی روی بازی‌ها دارد. زمین امروز کیفیت لازم را نداشت و می‌گویند چند لیگ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می‌شود و این باعث از بین رفتن کیفیت زمین شده است. 
* تعطیلات هم بی‌تاثیر نیست و ما ۴-۵ سال است با این شرایط مواجه هستیم، تیم‌های ایرانی به تعطیلات متوالی عادت کرده‌اند و این بار هم برای تیم امید که اولین تورنمنت خود را پشت سر می‌گذارد لیگ تعطیل خواهد شد. امیدوارم این تیم در این مسابقات موفق شود و بتواند به المپیک برود. با وجود حبیب کاشانی و محمد خاکپور شکی ندارم که این تیم موفق خواهد شد.
*ما گذاشتیم که این بازی تمام شود چون اکنون به نیم‌فصل مسابقات رسیدیم و اگر بازیکنی را بخواهیم با باشگاه او صحبت خواهیم کرد.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-17 18:55:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر