فهرست
منصوریان: نتایج فصل گذشته را تکرار می‌کنیم
منصوریان: نتایج فصل گذشته را تکرار می‌کنیم

منصوریان: نتایج فصل گذشته را تکرار می‌کنیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های علیرضا منصوریان را پس از برد مقابل سایپا می‌خوانید.


* بازی سنگینی بود. شرایط سایپا در جدول بهتر از ما بود و هر دو تیم هفته پیش پیروز شده بودند. همین مسئله باعث شده بود بازیکنان هر دو تیم با روحیه بالا به میدان بیایند. ما عملکرد خوبی داشتیم و به جلالی هم بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم.
* به خوبی سایپا را آنالیز کرده بودیم و از بچه‌هایم بسیار تشکر می‌کنم و خوشحالم که در این روزهای سخت توانستیم 6 امتیاز در دو بازی با سایپا و فولاد کسب کنیم. مقابل سایپا و ستاره‌هایش بازی قابل تحسینی به نمایش گذاشتیم آن هم در شرایطی 8 بازیکن را در اختیار نداشتیم. می‌توانیم با کار بیشتر نتایج سال گذشته را تکرار کنیم.
* وقتی در حال جذب این بازیکن بودیم شناخت کافی از او داشتیم. من همان زمان به قنبرزاده گفتم تحت هر شرایطی شده نانگ را جذب کنید، البته همان زمان می‌دانستیم که او به خاطر اینکه از تمرینات بدنسازی ما جا مانده عملکردی سینوس ‌وار خواهد داشت. نانگ در اسپانیا بازی کرده و می‌دانستیم می‌تواند به ما کمک کند. در این چند وقت هم تمریناتی انجام دادیم که او به دروازه نزدیک‌تر باشد و این موضوع خیلی به ما کمک کرد. درست است که ما چند بازیکن جوان را به ترکیب تیم‌مان اضافه کردیم اما این را هم می‌دانیم که نانگ بازیکنی حرفه‌ای است.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-17 19:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر