فهرست
طلسم 6 ساله دایی و استقلال: بازنده ابدی
طلسم 6 ساله دایی و استقلال: بازنده ابدی

طلسم 6 ساله دایی و استقلال: بازنده ابدی

آی اسپورت - علی دایی، امروز برای نهمین بازی متوالی نتوانست استقلال را ببرد. مربی صبا، عادت کرده با تیم‌های مختلف مقابل استقلال ناکام باشد.
پرسپولیس، دوباره پرسپولیس، صبا و سایپا. هر چقدر هم آرشیو ذهن‌تان را مرور کنید، گلی از علی دایی به استقلال وجود ندارد. او حتی با پیراهن صبا، مقابل استقلالی‌ها پنالتی خراب کرده است. البته بعدها، ویدئویی کشف شد که نشان می‌داد دایی قبل از آمدن به پرسپولیس و در بانک تجارت، یک بار در یک تورنمنتی توانسته دروازه استقلال را باز کند.
اوضاع در مربیگری برای دایی خوب بود و او لیگ ششم با سایپا، رفت و برگشت استقلال را برد. لیگ نهم در پرسپولیس هم یک برد کسب کرد اما دوران خوش او خیلی زود تمام شد. در 9 بازی بعدی، دایی نیمکت تیم‌های متفاوتی را تجربه کرده و با هیچکدام از آن‌ها نتوانسته استقلال را شکست دهد. لیگ دهم پرسپولیس او رفت و برگشت به استقلال مظلومی باخت، لیگ یازدهم راه آهن دایی رفت و برگشت با استقلال مظلومی مساوی کرد، لیگ دوازدهم با راه آهن هر دو بازی را به استقلال قلعه‌نویی باخت، لیگ سیزدهم به پرسپولیس برگشت و هر دو دربی با استقلال قلعه‌نویی صفر - صفر مساوی شد، فصل پیش قبل از دربی اخراج شد و امسال هم در اولین بازی، دوباره به استقلال مظلومی باخت.
5 باخت و 4 مساوی در 6 سال. اگر دایی بخواهد همچنان به این روند ادامه دهد، تیم داشتن او در لیگ برتر بیش از هر تیمی به نفع استقلالی‌هاست.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2015-12-17 19:53:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر