فهرست
دلیل عدم حضور دایی در مصاحبه‌ی تلویزیون: احترام به قوانین!
دلیل عدم حضور دایی در مصاحبه‌ی تلویزیون: احترام به قوانین!

دلیل عدم حضور دایی در مصاحبه‌ی تلویزیون: احترام به قوانین!

آی اسپورت- بعد از پایان دیدار امروز استقلال برابر صبا، جواد خیابانی بلافاصله خود را به چمن ورزشگاه آزادی رساند تا اولین مصاحبه با سرمربین دو تیم را برای تلویزیون ثبت کند. اولین مهمان خیابانی، پرویز مظلومی بود. خیابانی آن‌قدر از مظلومی سوال پرسید تا علی دایی بتواند خود را برساند اما طولانی‌شدن مصاحبه‌ی خیابانی هم چاره‌ساز نشد و علی دایی در این گفت‌و‌گو شرکت نکرد. بعد از گذشت چند ساعت مدیر رسانه‌ای صبا از دلایل این عدم حضور می‌گوید. صحبت‌های حمید عباسی را می‌خوانید:
"متاسفانه بعد از بازی گزارشگر و مجری شبکه سوم اینگونه القا کرده‌اند که علی دایی به دلیل باخت تیمش مقابل دوربین حاضر نشده است در حالی که وقتی خود فدراسیون به اجرای نعل به نعل و واو به واو آیین نامه‌ها اصرار دارد باید بدانیم در آیین نامه مسابقات فقط کنفرانس قبل و بعد از بازی در محل مشخص شده قید شده و اینکه یک کنفرانس مجزا و اختصاصی برای صدا و سیما باشد، هیچ جا پیش بینی نشده و دایی هم به همین دلیل و به سبب احترام به جامعه خبرنگاران رسانه‌های مکتوب مقابل دوربین حاضر نشد زیرا معتقد است نباید بین رسانه‌ها تفاوتی قایل شد و صدا و سیما هم می‌تواند همان کنفرانس عمومی بعد از بازی را پوشش بدهد.
علی دایی مثل هر مربی از باخت تیمش ناراحت بود اما همگان دیدند در کنفرانس خبری بعد از بازی همه چیز را متوجه تیم خودش دانست و نه غیبت عجیب و غریب فرید کریمی و نه داوری و نه هیچ موضوع دیگری را در باخت دخیل ندانست و می‌توانست همین حرف‌ها جلوی دوربین و روی آنتن زنده هم بزند اما همانگونه که گفتم این مصاحبه‌های تلویزیونی در مقررات لیگ وجود ندارد. حالا ممکن است هفته بعد مشخص شود این آیین نامه هم مثل آیین نامه مربوط به سربازان ایراد داشته و با توجه به اقدام باشگاه صبا نیاز به اصلاح دارد که در آن صورت ان‌شاالله ما مطیع آیین نامه جدید خواهیم بود."

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-18 01:18:45
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۲۴
نه ترو خدا, بیا در مورد داوری هم اعتراض کن با اون اشتباهات مضحک به سود لابی
رئیس مافیا
جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۳
پ نه پ بیاد به داوری هم گیر بده! روتونو برم باووو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر