فهرست

آخرین وضعیت پولادی در قطر: پشیمانی و ترس!

آی اسپورت - در چند روز اخیر زمزمه های زیادی برای بازگشت مهرداد پولادی، دفاع چپ سابق پرسپولیس و تیم ملی به ایران شنیده شده است. کسی که از همان اول راه را اشتباه رفت. البته خیلی ها راه را اشتباه رفته بودند اما پس از آگاهی از عملی که انجام داده اند برگشتند، در تیم هایی که سرباز، بازیکن جذب می کنند بازی کردند و خیلی از آنها هم دوران مقدس سربازی شان رو به اتمام است اما مهرداد....
 او حتی با بی توجهی به ضمانتی که مسئولان فدراسیون فوتبال برای او کرده بودند پس از بازی برای تیم ملی در جام ملت های آسیا به قطر رفت و هیچ واکنشی به اتفاق هایی که داخل ایران افتاد ازخودش نشان نداد. پولادی هنوز هم در قطر است و برای تیم الشحانیه بازی می کند.
 با این حال همین چند روز پیش بود که خبری در رسانه ها عنوان شد که پولادی به ایران بر می گردد و در تیم تراکتورسازی بازی می کند. به نظر می رسد که خود پولادی هم چندان بدش نمی آید که پس از پایان قراردادش با تیم قطری راهی ایران شود و دوران خدمتش را در یکی از تیم های نظامی بگذراند.
 البته او همان اول هم که با الشحانیه قرارداد بسته بود به نزدیکانش گفته بود که برای فسخ قرارداد باید غرامت سنگینی را بپردازد و پس از اتمام قراردادش به ایران بر می گردد!
 با این حال ابوالفضل جلالی که مدیربرنامه های علی کریمی هم بود متنی را درباره مهرداد پولادی در شبکه های اجتماعی قرار داده است که به نظر می رسد پولادی پشیمان شده است و دوست دارد به ایران برگردد: «مهرداد پولادى یک سرباز واقعى وطن است. سیلى از معافیت هاى رنگارنگ و خرید خدمت ها در کنار تقلب هاى وسیع در اخذ معافى کسى را حساس نکرده اما مسئله پولادى به اندازه یک لشگر سرباز، افکار عمومى را درگیر نموده. من او را در قطر دیدم. بسیار افسرده و پریشان حال بود. پولادی زیر فشار رسانه ها و مصاحبه هاى فرماندهان نظامى در آشفتگى، ترس و تردید به سرمى برد. به امید آنکه با مهربانى بیشترى با او رفتارشود.»

منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2015-12-18 10:49:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر