فهرست
شوک به صنعت نفت؛ سرجیو سرمربی الاتفاق شد
شوک به صنعت نفت؛ سرجیو سرمربی الاتفاق شد

شوک به صنعت نفت؛ سرجیو سرمربی الاتفاق شد

آی اسپورت - سرجیو یک سال قبل سرمربی صنعت نفت شد، اما نتایج ضعیف او در نیم‌فصل اول و اوایل دور برگشت موجب شد تا انتقادات و هجمه‌های زیادی را علیه خود ببیند ولی این مرد پرتغالی لیگ هجدهم را به بهترین شکل و با هفت هفته شکست ناپذیری که با دو تساوی و پنج پیروزی برای او همراه بود، به اتمام رساند. سرجیو بعد از آخرین مسابقه فصل برابر سایپا که با برتری ۳ بر صفر صنعت نفت همراه بود و موجب شد تا این تیم با قرار گرفتن در رده نهم جدول فصل را به پایان رساند، به پرتغال بازگشت که رفتن او از ایران شایعات پایان کارش در صنعت نفت را به دنبال داشت.

پائولو سرجیو تنها کمتر از یک هفته پس از پایان لیگ برتر ایران و اتمام قراردادش با صنعت نفت آبادان، باشگاه جدیدش را انتخاب کرد و به تیم پُرافتخار و موفق التعاون عربستان رفت.

باشگاه التعاون عربستان امشب در توئیتی خبر از سرمربیگری پائولو سرجیو در این تیم داد و عنوان کرد با این مربی که سابقه حضور روی نیمکت تیم‌های آپوئل نیکوزیا قبرس، ویتوریا گیمارش، اسپورتینگ لیسبون پرتغال و ... را در کارنامه دارد به توافق نهایی رسیده‌اند.

التعاون چهار شب قبل لیگ حرفه‌ای عربستان را با برتری مقابل الفیصلی و حضور در رده سوم جدول به پایان رساند که قرار گرفتن در این رتبه به منزله رفتن یک تیم در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان است ولی از سوی دیگر تیم التعاون موفق شده بود به قهرمانی در جام حذفی عربستان برسد تا سهمیه مستقیم حضور در آسیا را کسب کند.

۳    
آی اسپورت
2019-05-22 00:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر