فهرست
آخرین وضعیت ادینیو از زبان مدیر برنامه اش
آخرین وضعیت ادینیو از زبان مدیر برنامه اش

آخرین وضعیت ادینیو از زبان مدیر برنامه اش

آی اسپورت- این روزها بحث حضور مجدد لوسیانو ادینیو، آقای گل فصل گذشته در پرسپولیس و حتی تراکتورسازی مطرح شده است. اما بسیاری از جمله باشگاه پرسپولیس این موضوع را رد می‌کنند در همین ارتباط مهاجم تیم السیلیه به دلیل اینکه هنوز 2 بازی از مسابقات نیم فصل‌اش مانده نمی‌خواهد به صراحت اعلام کند با پرسپولیسی‌ها مذاکره کرده است. برای این موضوع هم دلیل خاص خودش را دارد.
روزنامه همشهری ورزشی دیروز از قول مدیر برنامه ادینیو نوشت: صحبت‌هایی از طرف باشگاه پرسپولیس و چند باشگاه دیگر انجام شده است اما برای اینکه در کوران مسابقات ستارگان که با تیمی قرار دارد و نمی‌تواند با تیم دیگری وارد مذاکره بشود ادینیو منتظر است تا به موقع با مدیران الیسلیه مذاکره کند و با بررسی شرایط بهترین تصمیم را بگیرد، اما به طور کلی حضور کامل منتقی نیست، ولی ممکن هم هست در یکی از تیم‌های دیگر قطر بازی کند.
مدیر برنامه ادینیو درباره نیمکت نشینی این بازیکن در السیلیه گفت: ادینیو در یک بازی مصدوم شد و در همان بازی تیم با 4-3 گل برنده شد و بعد از آن هم در 3- 2 بازی تیم 3 امتیازها را به دست آورد در این شرایط مربی هم به ترکیب تیم برنده دست نزد و گرنه ادینیو در ترکیب ثابت حضور داشت.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-18 11:46:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر